Sayfa 1/62 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,629

MGROS - Migros Ticaret

MGROS - Migros Ticaret

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığa buradan ulaşabilirsiniz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Hadi hayirli olsun
    2024 migrosa iyi gelecek
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3. igros'un Lisanssız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Tesisi projesi ile ilgili ÇED süreci başladı

24/11/2023 14:52:53

Migros tarafından yapılması planlanan Lisanssız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Tesisi projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"ERZİNCAN ili TERCAN, ilçesi Darıtepe Köyü 102 Ada 7 ve 8 Nolu Parseller mevkiindeki Migros Ticaret A.Ş. tarafından yapılması planlanan 9,997 MWm (7,5 MWe) Kapasiteli Lisanssız Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Tesisi projesi ile ilgili olarak ERZİNCAN Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. "
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

4. Migros tarafından Kars'ta yapılması planlanan GES projesi ÇED dosyası görüşe açıldı27/11/2023 12:34:42
    Migros tarafından Kars'ta yapılması planlanan GES projesi ÇED dosyası görüşe açıldı.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"KARS ili MERKEZ ilçesi sınırları içerisinde MİGROS TİCARET A.Ş. tarafından yapılması planlanan GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (30,0 MWe / 38,8531 MWm - MWp) projesi ile ilgili Çevresel Etki Değerlendirme süreci başlamış ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Başvuru Dosyası halkın görüşüne açılmıştır.Söz konusu projeye ilişkin, halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla ÇED Yönetmeliğinin 9. maddesi gereğince 13/12/2023 tarihinde Halkın Katılım Toplantısı düzenlenecektir.ÇED Başvuru Dosyasını İncelemek isteyenler Bakanlık Merkezinde veya KARS Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinde duyuru tarihinden itibaren raporu inceleyerek, zamanlama takvimi içerisinde proje hakkında Bakanlığa veya Valiliğe görüş bildirebilirler. Halkın Katılımı Toplantısı yeri ve saati ile ilgili ÇED İzin Denetim Genel Müdürlüğü ve KARS Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğünden bilgi alınabilir. "

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter

5.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    Migros tarafından Kars'ta yapılması planlanan GES projesi ÇED dosyası görüşe açıldı27/11/2023 12:34:42
    Migros tarafından Kars'ta yapılması planlanan GES projesi ÇED dosyası görüşe açıldı.

"KARS ili MERKEZ ilçesi sınırları içerisinde MİGROS TİCARET A.Ş. tarafından yapılması planlanan GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (30,0 MWe / 38,8531 MWm - MWp) projesi ile ilgili Çevresel Etki Değerlendirme süreci başlamış ve Çevresel Etki Değerlendirmesi Başvuru Dosyası halkın görüşüne açılmıştır.Söz konusu projeye ilişkin, halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla ÇED Yönetmeliğinin 9. maddesi gereğince 13/12/2023 tarihinde Halkın Katılım Toplantısı düzenlenecektir.ÇED Başvuru Dosyasını İncelemek isteyenler Bakanlık Merkezinde veya KARS Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinde duyuru tarihinden itibaren raporu inceleyerek, zamanlama takvimi içerisinde proje hakkında Bakanlığa veya Valiliğe görüş bildirebilirler. Halkın Katılımı Toplantısı yeri ve saati ile ilgili ÇED İzin Denetim Genel Müdürlüğü ve KARS Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğünden bilgi alınabilir. "

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter
    Şu enerji işi tutarsa migen… maşallah.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

6. https://www.foreks.com/haber/detay/6...yayginlasacak/

mion çok önemli. avmlerde yaygınlaşırsa çok iyi olur küçükte olsa yer alması lazım. diğer kozmetik satan markalar iyi iş yapıyorlar.

yeni başlık hayırlı olsun..

7.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Şu enerji işi tutarsa migen… maşallah.
    aynen dediğiniz gibi bu iş yaygınlaşıp devam ederse, yiyecek içeceğin yanında elektriğin fazlasını da satar kar katlaması yapması mümkün...

8.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    aynen dediğiniz gibi bu iş yaygınlaşıp devam ederse, yiyecek içeceğin yanında elektriğin fazlasını da satar kar katlaması yapması mümkün...
    Bana öyle geliyor ki eğer bu enerji işi tutarsa satın almalarla dahi hızla büyümek isteyecekler.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 1/62 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •