Sayfa 1/48 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 377 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GOODY - Goodyear

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,629

GOODY - Goodyear

GOODY - Goodyear

Yeni başlık hayırlı olsun..

Eski başlık burada
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

--hayırlı olsun...şans getirsin..

3. hayırlı olsun bol ve bereketlı kazanç getirsin
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Goodyear Usa CEO değişiyor
    Goodyear Usa tarihinin en büyük yapılanma kararlarını alıyor
    Ve hisse.net yeni başlık açıyor
    Ben buna yeni beyaz sayfa açmak derim
    Hayırlı olsun, bereketli olsun
    2024 senesi "Good year" olsun inşallah

5. Hayırlı olsun .yeni sayfanın şerefine ilk kap düşmüş borcunu vadesinden önce kapamış

Şirketimizin hakim ortağı olan Lüksemburg'ta mukim Goodyear S.A. unvanlı grup şirketinden kullanılan ve 23.08.2023 tarihli özel durum açıklaması ile kamuya duyurulmuş olan; vadesi 26.08.2024'te dolacak olan 300.000.000 TRY tutarındaki kredi 22.11.2023 tarihi itibarıyla kapatılmıştır.

3 ayda kapatmışlar...nakit akışı güçlü

300 milyona 37 günde 10.610.959 Tl faiz ödemişti...51 günde 14. 626.000 milyon daha ödeyecek...

1 yıllık faiz gideri 102 milyon civarında olacakmış...

7. Bilançoda gönderim hatası yapan ve bir iyi bir kötü bilançolar getiren şirketlere yatırım yapmayı sevmiyorum. 10 tl civarında zannediyordum almayı düşünüyordum ama bu fiyatlardan asla almam. Hem zaten lastik ve tel fiyatları yükseliyormuş. Ft2 satınca bi daha bakacağım. Ters indikatör sağolsun. Bundan sonra ft2 hangi forumda ben orda. Nasıl oluyormuş görsün hisseler hakkında ileri geri yazmak. Nerde olumsuz küçük durum var sattığı hissede çok büyük olaymış gibi yazar. Ben de olumsuz durumları kovalayacağım onun övdüğü hisselerde. Kötülük karşılıksız kalmamalı.

8. 22.78....benim ekranda bir hata mı var? Siz de bakar mısınız arkadaşlar!

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1/48 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •