Sayfa 23/30 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon
Arama sonucu : 235 madde; 177 - 184 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1. bu hissede kademeli alışları beğendiğimi söylemiştim...iki defadır 40-45 aralığında güzel alım fırsatları verdi...bakalım bu çıkış nereye kadar devam edecek ?? şu anda 45,02 de tavanda....tekrardan hayırlı uğurlu olsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Cuma günkü tavan bozması silkeleme gibi duruyor.Hayırlısı bakalım

3. Kekocan varmı sende megmt !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Cuma günkü tavan bozması silkeleme gibi duruyor.Hayırlısı bakalım
    babalar bu hisseyi fark etti o yüzden de pozisyonlarını güçlendirmek için her türlü algıyı yapıyorlar...ky yı istedikleri gibi dökebiliyorlar...bu hissenin gelecekte iyi olması için gerekçelerini yazdım ve süreç de o yöne doğru gidiyor...sabırlı olmak lazım....önümüzdeki bir kaç ayda süreç daha da hızlanacaktır diye düşünüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    babalar bu hisseyi fark etti o yüzden de pozisyonlarını güçlendirmek için her türlü algıyı yapıyorlar...ky yı istedikleri gibi dökebiliyorlar...bu hissenin gelecekte iyi olması için gerekçelerini yazdım ve süreç de o yöne doğru gidiyor...sabırlı olmak lazım....önümüzdeki bir kaç ayda süreç daha da hızlanacaktır diye düşünüyorum...
    Teşekkür ederim sn.keko.Sabırla beklemeye devam.

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kekocan varmı sende megmt !!!
    hayır yok dostum...bir inşaat sürecine katılma sözü vermiştim ...onu yerine getirebilmek için elimdeki hisselerin hepsini satmıştım (kocaer ve berkosan hariç )...bazılarını içim yana yana satmak zorunda kaldım...söz vermemiş olsaydım kesinlikle megmt i tutacaktım...tabi düşüncelerimiz bir hissenin elimde olup olmaması ile değişmez...fikrim neyse odur...bu hisse hakkında söylediklerim zaten bir kaç sayfa ötededir...şu anda megmt hissesi 48,42 ve %9,35 primlidir..tavan yapmasına da az bir miktar kalmıştır..neden megmt konusunda ise zaten gerekli yorumları yapmıştım...gerisi de yatırımcının kararına kalmıştı...ha ilk aldığımda beni takip eden dostlarım her zaman ki gibi benden çok daha ucuza mal alabildiler...bu hissede kademeli alışları uygun gördüğümü söylemiştim...gerisi de nasiptir diyorum dostum...herkes nasibini kazanacak..

7. kocaer ve megmt bir çok yönden benzeşiyorlardı...çok düşük maliyetli kocaerler elimde olduğu için ve uzun süredir de haşir neşir olduğum için kocaeri tuttum....berkosan ise düşük sermaye ve yüksek karlılık ve sürekli büyüme isteğinde olan bir hisse olduğu için ve yine onda da maliyetim düşük olduğu için tutma kararı aldım..

kocaerin de tekrardan hareketlerine başlamasını bekliyorum...tabi onda asıl beklentim 2025 yılıdır...berkosan ise fiyata takılmadan uzun vadeli bir hisse olarak görüyorum...onu da piyasa bırakmayacaktır..önümüzdeki bir kaç yılda (1-3 yıl ) piyasa onu da iyicene fark edecek ve egeen benzeri bir sürece girecektir...

tabi bunlar benim tavsiye içermeyen kişisel düşüncelerimdir...artık bu iki hissemi de ne kadar tutabilirim onu da bilmiyorum....bir hisseyi tutma rekorum 1,5 yıldır...bakalım bu iki hissemi ne kadar tutabileceğim ??? kendim için de sabır sabır sabır diyorum hep...

ben tüm ky dostlarıma başarılar diliyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kekocan varmı sende megmt !!!
    sn kwon sizde varmı megmt buradan giriş yapılırmı sizce kısa vade gideri varmı

Sayfa 23/30 İlkİlk ... 132122232425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •