Alıntı Originally Posted by talkandwalk Yazıyı Oku
Müthiş bilgiler. Rica ederim üstadım. Ayrıca teşekkür ederim.
Forumda bulunma sebebim borsaya gönülvermiş değerli insanlarla sohbet etmek.Eğlenmek,gülmek.
Bu iş zaten yeterince stresli olduğu için insanın modunu düşürücü başlıklardan uzak durmayı tercih ediyorum.
Hiç Tanımadığım insanların alım satım kararlarını etkileyebilecek yazılar yazmamaya da gayret gösteriyorum.
Ama olurda örneklendirme yapmam gerekirse bir konuda 1988-2000 arası gibi eski maziden örnek veriyorum.
Zaten en aktif olduğum yıllarda o yıllar.Ama o zamanlar böyle forum ortamları yokdu.Denizciler kahvesinde seans sonrası çay içilirdi sohbet edilirdi.
Sohbetin en koyu yerinde arkadaşın biri gelir "kapanış"ları aldım der fotokopiciye gider çoğaltır satardık,takaslara meraklı arkadaşlar işlem defterlerinin kitap haline getirilmiş halini incelemek için kütüphaneye gider(kahvenin üstüydü ) ilgilendiği hisselerin işlemlerini teker teker yazardık.(ben takaslarla hiç ilgilenmedim arkadaşa yardımcı olurdum)
Güzel günlerdi.

not:Sadece sohbet çok döndüğü için viop ve Ereğli başlığını tercih ediyorum.Orada yazsamda araya kaynayıp gidiyor.Tercihimde kaynaması yönünde.
Mesaj sayımın yüksek olması sadece kapanışmetrede siz değerli arkadaşlarımın tahminlerini derleyip düzenlediğim içindir.( tahminen 2/3 ü en az)

saygılar.