Sayfa 67/90 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Mesa Mesken İnşaatın Şehitali’de 1200 dönüm çamlar ve fidanlık ile dolu arazisine böyle bir proje gelebilir mi?

http://www.mesaorman.com/kampanya/?u...&utm_content=3

2. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Besa Grup Avrupa'nın en büyük outletini yapacak!

Amiral gemisi inşaat sektörü olan Ankaralı Besa Grup, bugüne kadar 5 bin konut ve bir o kadar da işyeri üretti. Faaliyette olduğu alanlara AVM işletmeciliği, enerji ve GSM operatörlüğünü de ekleyen grup, büyümesinde hız kesmedi. Grup, Bodrum Küçükbük Koyu'nda lüks The BO Viera projesi ile Ankara'da Kent İncek projesini üretti. Şimdi de Ankara Eskişehir Yolu'nda 300 milyon TL'lik yatırımla Avrupa'nın en büyük outletini kurmayı planlıyor.

https://emlakkulisi.com/besa-grup-av...yapacak/567662

3. kısa vadeli yatırımcılar için şu an arsa alma zamanı olmayabilir. ancak uzun vadeli yatırımcılar için durgunluk zamanları en uygun zamanlardır. arsa, borsa, döviz gibi günlük düşünülecek bir araç olmadığı için arsayı aldım ama ekonomi durgun ne yapacağım diye düşünülecek bir araç değil bence. unutulacak parayla yapılacak bir yatırım. bir de zaten herkesin arsa almanın zamanı dediği vakitlerde arsa fiyatları hızlı yükseliyor.
    Ankara özelinde konuşursak şahsi fikrim, İzmir otoyol projesi güzergahıyla Eskişehir yolu arasında kalan bölgeler halen cazip. ancak bu bölgeler arasında değeri çok artmış mahalleler var. bu nedenle bu bölgede adını duymadığınız ama fiyatları henüz makul olan tarlalar alınabilir diye düşünüyorum. çokören, hisarlıkayanın belli bölgeleri halen ucuz sayılabilir. tabi bunlar kişisel fikirlerim. bol kazançlar.

4. Forumu uzun zamandır takip ediyorum. Gündem genelde Eskişehir yolu civarındaki arsa yatırımlarıyla ilgili. Ankara'nın gelişim aksı o yönde olduğu için yatırımların ve beklentilerin o bölgeye ilişkin olması da gayet normal.

Son 10 yılın yükselen yıldızı diyebileceğim Yuva-Çakırlar Bölgesi ile bilgisi olan var mı? Özellikle otoban altında kalan Anteks bölgesi ile ilgili öngörüsü olan varsa dinlemekten keyif alırım.

Şimdiden teşekkürler....

5. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Otonomi’ye 200 yeni işyeri geliyor...

https://m.sabah.com.tr/ankara-basken...isyeri-geliyor

6. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Facebook Ankara Arsa-Tarla-Bilgi-Haber grubunu kurduk

Sizlerde en güncel arsa haberlerini öğrenmek istiyorsanız katılımınızı bekliyorum.
    Saygılar
    0506 744 18 11

7. merhaba, üzerinde gecekondusu mevcut imarlı arsa arıyorum. İncek köy içi (0.90 emsal) bana cazip geliyor. tek tapu alamasamda hisse çoğunluğunun bana ait olduğu bi miktar almak istemekteyim. fikirlerinizi almam mümkünmü? burdan almamı tavsiye edermisiniz ve m2 ederi kaç liradan almamı tavsiye edersiniz? fiyat anlayamadığım şekilde 400 tl den başlayıp 1250 tl ye kadar çıkıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    merhaba, üzerinde gecekondusu mevcut imarlı arsa arıyorum. İncek köy içi (0.90 emsal) bana cazip geliyor. tek tapu alamasamda hisse çoğunluğunun bana ait olduğu bi miktar almak istemekteyim. fikirlerinizi almam mümkünmü? burdan almamı tavsiye edermisiniz ve m2 ederi kaç liradan almamı tavsiye edersiniz? fiyat anlayamadığım şekilde 400 tl den başlayıp 1250 tl ye kadar çıkıyor.
    ...
    Merhaba , benim merak ettiğim böyle aradığınız bir örnek buldunuz mu incekkoyde buldu iseniz en az kaç diyorlar m.karesine paylaşım yaparsanız sevinirim...

Sayfa 67/90 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •