Sayfa 298/1002 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Emekli adam az yiyecek, evde at koşturmayıp yengeme sulanmayacak, 1 göz oda yeter deyip ayda 1 defa yıkanacak, sakal bırakacak ki tıraş masrafı olmasın, zaten saçını da yengem keser...

Tasarruf, tasarruf, tasarruf...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,665
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Oralı birisi olarak sittin sene o havalimanı çalışmaz , Kütahyadadan Bizansa 4 saatte çok rahat gidilir, teyyareyle de o kadar sürer.

Olan Uşak ile Eskişehire oldu.
    çok geldim, 4 saat rahatça geliniyor..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,665
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Emekli adam az yiyecek, evde at koşturmayıp yengeme sulanmayacak, 1 göz oda yeter deyip ayda 1 defa yıkanacak, sakal bırakacak ki tıraş masrafı olmasın, zaten saçını da yengem keser...

Tasarruf, tasarruf, tasarruf...
    doğalgazımızı, elektrik ve su sgk ödese iyi olurdu..

oyum kesin di...........
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Çiftçi BAĞ-GUR'umu bu prim ödemesi, gerekse ben 14. basamağa kadar yükselttim primlerimi.
    Normal esnaf bagkuru.. ben yukseltmedim.6 da kaldım .eyt ile emekli oldum .bu zamla en düşük emekli skalasindan kurtuldum sanirim.yuzde 37 zamlı hali 9.000 yazıyor .49 olursa da 10.050 falan olur.temmuzda en azından yüzde 25- 30 neyse zam alırız.bu temmuzda bir şey alamamıştık.

5. İsveç nedeniyle ABD'den 50 Trilyon Dolar gelir mi ? ))

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    çok geldim, 4 saat rahatça geliniyor..

Ben Kütahya için söylemiştim, pinti olmayan birisi 3 saatte Bizanstan Tavşanlı'ya rahatça gelir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Yarın implantımın protez kısmı takılacak, ulan gelmişin A.A. yaşına bir dişin eksik olsa ne olur?

Bu namkör emekliler işte böyle olur arkadaşlar, illa bir yerleri tam dişle ısıracak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    % 49.25 zam da yetmez...
    Daha geçen Temmuz ayında çalışan memurlara verilen seyyanen 8000 TL de enflasyon nedeniyle en az 10.000-12.000 TL olarak verilmelidir tüm emeklilere de...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    49 falan kurtarmaz...CHP bastırıyor , seyyanen 7 gayme diye , walla 49 falan emekli için hiçbirşey,

Daha 2 yıl önce yaptırdığım lahmacunun maliyeti 2.3 liradan bu gün 25 liraya yükseldi..Lahmacuncunun pişirme fiyatı ekmek fiyatının %60 kadarken(yıllardır böyleydi) bu gün %70 e , yani 7 TRY çıkarmış...

10K maaşla Emekli ne yapacak a.q...Alış veriş yapıp yan gelip yatan bizim bunaklar artık alışverişte yapamaz oldu , ee esnafda dikecek adam zor bulur a.q...

Neyse benim beklentim min 8 gayme seyyanen zam , aksi olursa boş iş...Angarayı ,Bizansı unutsunlar ...

Sayfa 298/1002 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •