Sayfa 302/1002 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    kaynak varmi?
    https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...destek-2166649
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. İzmir de bir süredir kanser tedavisi gören öğretim görevlisi Doç. Dr. Yusuf Yılmaz (38), kızı Linda Yılmaz ı (4) ve kayınvalidesi Dilek Uzelli'yi (61) tabancayla öldürüp, boşanma aşamasındaki kendisi gibi öğretim görevlisi olan eşi Doç. Dr. Derya Uzelli Yılmaz ı (38) ağır yaraladıktan sonra aynı silahla intihar etti.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa

4 yasindaki kizina nasil kiydin be adam,

Nasil kiydin.

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Atatürk ün yanlış hatırlamıyorsam bir bakanı var, biraz patavatsız biri İstanbul'da Atatürk ile görüşüyorlar adam, Atatürk'ün fikrine karşı çıkıyor ve Ankara'ya dönecek , Atatürk talimat veriyor şimdi tren parası yoktur, tren parası verin diye.
    Cumhuriyeti kuranlarla ilgili tamamı ile ilgili her şeyin dedikodu su yapıldı ve yazıldı ama ben asla akrabasını kızını oğlunu şöyle zengin etti böyle etti tarzı bir şey duymadım.
    Cemal Kutay' dan dinledim canlı olarak neredeyse yüzyüze , Atatürk et yemeği yemezdi ancak etli yemek yerdi diye, Kız kardeşine eski eşine ancak bir maaş bırakmıştır. Akrabaları vb taşkınlık yapmamıştır kim oldukları bile bilinmez. Zaten herşeyini eski paşalar gibi hazineye bırakmıştır.
    Böyle olabilirsek , en büyük sanayiciden (yani sadece çalmayacak) devlet görevlisinden çaycıya kadar herkes hem rahat yaşar hem de güvenle. Aslında olabilir de sagÌâ€*lam bir ortak anlayış lazım .
    Atatürkün milli eğitim bakanı aynı zamanda hocası olan Esat Sagayı eleştiriyor, Atatürk sofrayı terketmesini istiyor burası milletin sofrası diye kalkmayı reddedince, Atatürk sofrayı terkediyor.

Reşit Galip Ankaraya dönecek parası olmayan şahıs, kendisi daha sonra Atatürk tarafından milli eğitim bakanlığına getiriliyor.

Olay sırasında bakan falan değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Atatürkün milli eğitim bakanı aynı zamanda hocası olan Esat Sagayı eleştiriyor, Atatürk sofrayı terketmesini istiyor burası milletin sofrası diye kalkmayı reddedince, Atatürk sofrayı terkediyor.

Reşit Galip Ankaraya dönecek parası olmayan şahıs, kendisi daha sonra Atatürk tarafından milli eğitim bakanlığına getiriliyor.

Olay sırasında bakan falan değil.
    Mehmet Esat Sagay[1] (1874, Karaferye, Selanik - 22 Mayıs 1938), Türk devlet adamı.

Manastır aşâr nazırı Yusuf Bey in oğlu olan Esat Sagay, Harbiye yi bitirdi (1894). Bir süre Suriye de kaldı (1898). Harbiyeye Almanca öğretmenliğine getirildi. Erkânıharbiye sınıfları tabya öğretmeni oldu. Mustafa Kemal e (Atatürk) hocalık etti. Beyrut Askeri Rüştüye Müdürlüğü ne gönderildi. Çanakkale Savaşı'na katıldı, Miralay rütbesiyle emekli oldu (1919). İstanbul Belediye Meclisi azası (1927) oldu.

TBMM III., IV. ve V. Dönem Bursa Milletvekilliği, 6. ve 7. Hükûmet Maârif Vekilliği, IV. Dönem Divân-ı Riyâset Reis Vekilliği, V. Dönem Meclis Hesaplarını Tetkik Encümeni Başkanlığı yapmıştır. Çeşitli nişan ve madalyalar sahibidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Esat_Sagay

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Mehmet Esat Sagay[1] (1874, Karaferye, Selanik - 22 Mayıs 1938), Türk devlet adamı.

Manastır aşâr nazırı Yusuf Bey in oğlu olan Esat Sagay, Harbiye yi bitirdi (1894). Bir süre Suriye de kaldı (1898). Harbiyeye Almanca öğretmenliğine getirildi. Erkânıharbiye sınıfları tabya öğretmeni oldu. Mustafa Kemal e (Atatürk) hocalık etti. Beyrut Askeri Rüştüye Müdürlüğü ne gönderildi. Çanakkale Savaşı'na katıldı, Miralay rütbesiyle emekli oldu (1919). İstanbul Belediye Meclisi azası (1927) oldu.

TBMM III., IV. ve V. Dönem Bursa Milletvekilliği, 6. ve 7. Hükûmet Maârif Vekilliği, IV. Dönem Divân-ı Riyâset Reis Vekilliği, V. Dönem Meclis Hesaplarını Tetkik Encümeni Başkanlığı yapmıştır. Çeşitli nişan ve madalyalar sahibidir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Esat_Sagay
    Bu milli eğitim bakanı Reşit Galibin eleştirdiği, yani Ankaraya dönecek parası olmayan değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Bende ara ara sarı gacıya ilgi duyup topluyorum. Sepette bir yumoş eksik. Ha kraliçede yok onuda ekleriz artık.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sırada ne var?
    Sokumflasyon?
    Domalflasyon?

Hayırlısı bakalım.
    doğru sayın egeduk seçimden sonra bunlar olacak kesin olarak böyle olacak ama morukların aklı ermiyor

8. RTE: Dedikodularla ekonomiyi bozmaya çalışıyorlar....

Meali: Hafize kalıyor...

Sonuç: Bu olayda başörtülü bacım maduriyetini 30 mart öncesi malum medya kullanamayacak.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 302/1002 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •