Sayfa 4/1002 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    İlk traktör Adana'ya geldi

Türkiyede ilk traktör Adana Belediyesi tarafından 1907'de İngiltereden satın alındı.

Şimdiki gençler bilmez, A.K.partisinden önce elimizde mızrak, götümüzde yaprakla geziyorduk.
    Reha abi şimdi de elimizde 6,50 dolar edem en büyük banknot dötümüzde mızrak oldu

faik abi demişti mızrak çuvala sığmıyor deyu

2.  Alıntı Originally Posted by blackman Yazıyı Oku
    taş devrinden gelen karanlık ve çarpık zihinler zamanında traktör ve araba uçak yoktu şimdi görünce tanıyamıyorlar mustafa kemal ATATÜRK ün traktörle tarla sürdüğü resmi göstermeyi yada söylemeyi kimse akıl edememiş reha bey kadar muhalefet partilerinden birisi söylemeyi akıl edememiş işte muhalefet işte çürüyen Türkiye
    alın size muhalefet bando kırmızı halıda bando selamlarken

https://x.com/superbeyinsiz/status/1...DcPLuH3Xw&s=08

3. Gaye hanım enflasyon işini apt. gorevlisi Sadık abi ye soruyormuş kimse değinmemiş bu konuya halbuki çokomelli

bakalım sadık abi aralık da kaç puan faiz artışına neden olacak

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Öncelikle Hayırlı Olsun.

Sonra da Hafize ana ev bulamamış fiyatlar yüksekse önerilerim :
    1) Özel Çamlıca Lisesi'nde ek işe girsin gece konaklama veriyorlar.

2) MB matbaası 2 dk fazla çalışsın , basılan ek paraların bir kısmı kağıt, mürekkep ve fazla mesai ye verilerek kalanı Hafize anamızın ev kirasına verilsin.

3) MB yi online Manhattan'dan yönetsin, isterse Steven Spielberg, George Lucas ve Ridley Scott dan da yardım alarak 3 boyutlu bir görüntüsünü MB de sürekli bulundurup interaktif olarak yönetimi sağlasın, hatta bu görüntü yemekhaneye falan da gidip yemek dahi yiyor gibi yapsın.
    Hafize ana ya, biraz ti yaptım ama esasen zeki kadın hatta fazlası zeki, bir erkek için hem işleri kolaylaştırabilecek hem de tehlikeli olabilecek kadar zeki, boğaziçi endüstri bitirmiş hem de birincilikle ABD de banka ceo su falan, Goldman Sachs 10 yıl.
    Hakkını da verelim.

5. hafize hanım haşofman giyip ay kuyruğu yaparken şaşıran biz

https://youtube.com/shorts/lqUdktLsh...VHKdCUiwFN9Luv

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Hafize ana ya, biraz ti yaptım ama esasen zeki kadın hatta fazlası zeki, bir erkek için hem işleri kolaylaştırabilecek hem de tehlikeli olabilecek kadar zeki, boğaziçi endüstri bitirmiş hem de birincilikle ABD de banka ceo su falan, Goldman Sachs 10 yıl.
    Hakkını da verelim.
    tansu hnmda zeki kadındı abi onunda hakkını verin lütfen

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    tansu hnmda zeki kadındı abi onunda hakkını verin lütfen
    Tans hanım zeki değildi. Boğaziçi onun girdiği zamanlar İngilizce bilmeyen yani ilk girişte bilmeyen ,kimseyi almazdı, girenler ya Robert li ya Üsküdar Amerikanlı falandı hepsi olmasa da gibi gibi.
    Ben onlardan birkaçı ile çalıştım şeye sürecek akıl yok onlarda ama şehirliler aileleri zengin.
    Yani Tans Hanım babasının kızı o kadar, ailesi ve çevresi onu yüceltti.
    Hafize Ana ilk 1000 le girmiş olmalı. Burası kesin. Parayı da bulmuştur. ABD nin bir pangasında ceo olmuş muş felan, zatı ilk tipini gördüm anladım.
    Ayrıca Batman lı yaş tahtaya basmaz Batman kardeşim.
    Tabii herşey en son Reyisin bir cuma gecesi veya cumartesi saat 2 de atacağı imzaya bakar.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 4/1002 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •