Sayfa 466/1002 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566966 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir tek Bora bey vardı kendi adına yazan, benden başka.
    borayaşar hayatta mı reha bey, sanki bir ara gördüm forumda yanılmış ta olabilirim..?

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Çakma nicksiz dedik altına...
    Benim 19 sene aynı nick

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Benim arabamda odukça basit bir motor problemi olmuştu..Sanayide en iyi usta dedikleri adama arabayı çektirdim..Adam 2 saat uğraştıktan sonra birini aradı..Elektronik Mühendisiymiş geldi şu parçayı değişelim dedi değişti araba çalıştı.İşcilik dahil toplam 5 dk bile sürmedi a.q...

Sanayiye Mühendisler girmeye başlamış ama sayıları oldukça düşük....
    Kafası onların tam çalışıyor aslında biraz bu sektöre mühendisler girse hem kalite artar hem masraf azalır. Boşu boşuna onu sök bunu değiştirmekten kurtuluruz.

4. Vay Reha abim. Temel Karamollaoglu'yla raki icmisligin bile varmis. Kim bilir listede daha kimler vardir ))))

https://www.gazeteduvar.com.tr/gunde...llaoglu-montaj

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Benim arabamda odukça basit bir motor problemi olmuştu..Sanayide en iyi usta dedikleri adama arabayı çektirdim..Adam 2 saat uğraştıktan sonra birini aradı..Elektronik Mühendisiymiş geldi şu parçayı değişelim dedi değişti araba çalıştı.İşcilik dahil toplam 5 dk bile sürmedi a.q...

Sanayiye Mühendisler girmeye başlamış ama sayıları oldukça düşük....
    Olayın gittiği yer orası, Bosch servisleri biraz daha eğitim veriyorlar gibi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Vay Reha abim. Temel Karamollaoglu'yla raki icmisligin bile varmis. Kim bilir listede daha kimler vardir ))))

https://www.gazeteduvar.com.tr/gunde...llaoglu-montaj
    Bunlar öyle bir ... çocuğu ki. Bunlar Allah'tan korkmaz kuldan utanmaz. Bazen biran önce ölüp bu RTE nin ahirette nasıl ceza çektiğini görmek istediğim oluyor.

7. Türkiye'nin tek sorunu faiz değil. Birincisi kayıtdışı ekonomi ikincisi tasarruf bilmeyen devlet bu ikisi çözülmeden faizleri %150 de yapsan değişen bir şey olmaz

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    borayaşar hayatta mı reha bey, sanki bir ara gördüm forumda yanılmış ta olabilirim..?
    Doğru görmüşsünüz, ben de gördüm.

Belki, Sn. Güneysu bilebilir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 466/1002 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566966 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz