Sayfa 468/1002 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. hisse.net uygulamasını neden kullanmiyorsunuz?
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Burada masaüstü sürümüne geçiş yapıldığımda yani full site sonra mobil görünüme geçiş nasıl en kolay oluyor bilen yazarsa iyi olur artık opera kullanıyorum chrome kendi başına işler yapıyor arka planda herkesinde bilgisi olsun ne b.. K yediği belli değil tükettiği veri günde 1 gb imiş sittir edince krom adisini tüketim 0.2 gb oldu Neyse mobil görünüm nasıl hemen geçilir.
    Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nereden kesin olarak görebiliyoruz bilemiyorum ama benim 20 yılı da geçmiş olmalı. Çünkü forumun ilk kullanıcılarından biri olduğumu sanıyorum . Bir ara forumun hafızası mı ne silinmişti uçup gitmişti kullanıcı bilgileri. Nasıl görebiliyoruz ilk bilgilerimizi, bilen biri yazabilir mi?
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Haaa.... Bu ay itibarı ile;

HİSSENETTE TAM 20 YIL

Çakma nick olmaksızın ve kendi adımla.

3. Basit bir suç duyurusuna bakar. Göçmen kaçakçılığı suçu oluşur. 5 yıldan fazla cezası var. Yasa dışı göçmene is veren gibi ev kiralayan da bu suçu işlemiş olur. (TCK 79)
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    İşin en kötüsü bu mülteciler de sistemi çözmüş kayıtdışı çalışıyor. Cayır cayır çalışan bir işletmede kimse denetlemek ihtiyacı duymuyor kokmuş et eşek katır eti saymadıysa

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir tek Bora bey vardı kendi adına yazan, benden başka.
    Ben ben

Ya ben
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben ben

Ya ben
    Eğer soyadınız 53 ise bu tanıma uyuyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by jah Yazıyı Oku
    Vay Reha abim. Temel Karamollaoglu'yla raki icmisligin bile varmis. Kim bilir listede daha kimler vardir ))))

https://www.gazeteduvar.com.tr/gunde...llaoglu-montaj
    Yok sofrada bş reha gaya yok diğerleri sofra ekibi ve temel dede
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. 72 saatte ne değişti.

Enflasyonda düşüş yok beklentilerde rötar var... Hafta başında Enflasyonda şubattan itibaren kayda değer düşüş öngörüyoruz diyen Hazine Bakanı bu kez haziran ayını işaret etti. Üç gün içinde gelen dört aylık erteleme şaşırttı. Hükümetin geçmişteki benzer açıklamaları hatırlatılarak, fakirleştiren döngüyü sürekli açıklamalarla ötelemenin bir yöntem olamayacağı yorumları yapıldı.

https://www.karar.com/ekonomi-haberl...egisti-1835326

Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Nereden kesin olarak görebiliyoruz bilemiyorum ama benim 20 yılı da geçmiş olmalı. Çünkü forumun ilk kullanıcılarından biri olduğumu sanıyorum . Bir ara forumun hafızası mı ne silinmişti uçup gitmişti kullanıcı bilgileri. Nasıl görebiliyoruz ilk bilgilerimizi, bilen biri yazabilir mi?

Yakın tarihe kadar eski forum duruyordu, fakat şimdi uçmuş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 468/1002 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •