Sayfa 691/1002 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    RTE zaten öyle olmasını istiyor,kızıp oy vermesin biraz ülkenin ağzına sı...yım,ben 76 yılından beri CHP'liyim,78 yılında istifa ettim partide nizipçilik başladı,başıda ali topuz çekmişti,ecevit istifa etti peşi malum 80 darbesi oldu,peşi malum dsp kuruldu ilk üyesiydim,ecevit mefta oldu yuvaya döndüm,chp yönetiminden bende memnun değilim,ama ortalığı ak soyguncu vatan hainlerinede bırakacak değilim,hiç olmazsa içimizdekilerin çoğu aydın,oyunuzu zay etmeyin:rules:
    katılıyorum...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

2 kez CHP ye oy verdim...IBB ve CB ...Geçmiş yazılarımda da açıkça belirttiğim gibi İttifaka hiç eleştiri de yapmadım yapanlarıda eleştirdim...

Canan oyuma sahip çıktı ama CB de CHP Genel Merkezi bilerek bizim oylarımız üzerinden kazanç elde ederek seçimi sattıklarıa inanıyorum...

Belediye Meclisi hariç oy vermeyeceğim...
    Seçim varsa ben oyumu kullanırım. Eleştiririm ama küsmem.
    IBB Akp ye geçsin ve tarikatların vakıfların beslendiği yer olsun bana ne diyorsanız seçim sizin karışma hakkım yok.

3. Bu seçim gerçekten zor bir karar verilecek, Kiliçdaroğlu kapının önüne konuluncaya kadar b... Kunu çıkardı, en son da İmamçinko Rüküş adlı bir p....k i sanki partinin icra heyeti başkan yardımcısı gibi lanse etti, bu nedenle bile orta anadolu kuzey Anadolu dan hayatta oy alamaz.

Ancak tabii büyükşehir ler mühim İstanbul, Ankara ve İzmir de kazanmak lazım bu nedenle ne kadar acımasız eleştirsem de mesela istanbuun Kurum haline gelmesini istemem zerre kadar da immamın kini sevmeme rağmen,

Yapacak bir şey yok sadece kadıköy de olsam Maçoğlu na verirdim. İlçe bazında.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. bana gore işin aslı şu 14 mayıs seçiminde neredeyse bütün anketçiler Chp nin önceki başkanının seçimi kazanacağını rakam vererek söylüyordu buna inanan kaybeden başkan bu fırsatı kaçırmak istemedi sonuc alarak kaybetti siyasal islamcılar ve yanaşmaları kimsenin anlamadığı bir şey yaptılar yada bu anketçilerin yanıldıkları bir şey var yada ankete cevap verenlerin yalan söyledikleri şıkkı doğrudur ama bir kaç anket şirketi doğru tahmin ettiler bence anketçiler yanıldılar ama şimdi chp için artık safralardan kurtulma zamanı

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    RTE zaten öyle olmasını istiyor,kızıp oy vermesin biraz ülkenin ağzına sı...yım,ben 76 yılından beri CHP'liyim,78 yılında istifa ettim partide nizipçilik başladı,başıda ali topuz çekmişti,ecevit istifa etti peşi malum 80 darbesi oldu,peşi malum dsp kuruldu ilk üyesiydim,ecevit mefta oldu yuvaya döndüm,chp yönetiminden bende memnun değilim,ama ortalığı ak soyguncu vatan hainlerinede bırakacak değilim,hiç olmazsa içimizdekilerin çoğu aydın,oyunuzu zay etmeyin
    Sevgili Refaba,

Bu adam bir hekim.

Ben 35 sene Kanada'da yasadim diye bunu serefsizlik gibi anlatiyor.

Aslinda sebep cekememezlik, cunku ben onun aldiginin 3 katini aliyorum emekli maasi olarak.

Sikintisi bu, bende kara listede oldugu icin, ancak alinti yapan olursa okuyorum.

Takmamak lazim, bunun gibi neler var.

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu arada kana da da Almanya'daki ve diğer yurt dışında yerleşik çifte vatandaşlığı olanlar oy kullanıyor ama burda yasamıyorlar.bence yanlış burada biz yaşıyoruz bizi kim yönetecek biz sec meliyiz.adam Almanya'da AKP çok iyi kıymetini bilin diyor AKP almanyada tulum çıkarıyor e AKP nin uygulamaları seni etkilemiyor ki bu nasıl iş.yurtdisi yerleşik ler oy kullanmamalı.
    daha ona gelene kadar daha onemli konular var

Kadin sag elini kaldirip Amerikaya baglilik yemini etmis amerikanin cikarlarini her zaman herseyden ustun gorecegine dair yemin etmis sonra gidip Turkiyede basbakanlik yapmis

Oburu sag elini kaldirip Ingiliz Kralicesine baglilik yemini etmis sonra Ingiltere nin cikarlarina baglilik yemini etmis ve sonra gidip Turkiyede bakan olmus

Amerikada ne bakani baskani, daha ozel sirkette bile biraz yukseldinmi mudur falan olunca ikinci vatandasligindan cikman isteniyor

Adam Amerikaya baglilik yemini etmis sen onu gidip basbakan yapiyorsun. Ulke degilsin somurgesin artik kabul edin. Bundan ala somurge valisimi olur?

8. Ben 1974'ten beri CHP'liyim ve parti uyesiyim.

Sn.Kilicdaroglu ile 2017 yilinda Londra'da tam 45 dakika basbasa gorusmus biriyim.

Kendisini de cok seven biriyim.

Bu adamin yazdiklari Ak troller kadar koymadi bana, birakin kendi capinda yazsin.

Ne yapalim boyle cesitler de var.

Sayfa 691/1002 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •