Sayfa 742/1002 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Ne kasası, ne fişi, kamerada öyle çok hassas bir şey değildir, para makinesi ne sayarsa, çekmeceye ne girerse hesabı.

Burası döviz bürosu falan değil, algı yok vergi yok sarraf dükkanı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ne kasası, ne fişi, kamerada öyle çok hassas bir şey değildir, para makinesi ne sayarsa, çekmeceye ne girerse hesabı.

Havaya yazdım zannedilmesin, Sn. Psikoya gelip gidiyorlar arada sırada.

Ona cevaben yazdım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Tekrar kalabalık gelmişler Sn. Psikoya, gitmiş bile.

Allah şifasını verir inşallah.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Olur mu üstat sarraf sattığı 0.10 Gr mi bile yazar.yani her kalemi tek tek yazarlar.onuda muhakkak yazmıştir.bu kuyumcuların hesabına akıl sır ermez arkadaşım var akşam üzeri hesap yaparken doları sayar Euro yu sayar .komşu sarraftan aldığı altinlari iade eder .diğer.kuyimcudan dolar.aldiysa onu iade eder .birine 10.000 USD bozmustur kendinde TL yoktur başka birinden TL borc almıştır. Onu öder onu oderken komisyonu verir vsvs.ha bu işte geri vermek olmaz açacaksin gözünu .ha seni arar derse böyle böyle verirsin.kime.ne sattigini bilirler..

Psikonun yazdığı sildiği şuydu, 23 gr. altın alışverişi olmuş fazla bir ödeme yapılmış, kamera ve kasa kayıtlarından bakıp, saat 5'te telefon edip parayı istemişler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tekrar kalabalık gelmişler Sn. Psikoya, gitmiş bile.

Allah şifasını verir inşallah.
    Özel mesaj kutunuz dolmuş .

Buraya mesaj yazınca uçuruyorlar artık benden kaynaklı değil

yada mobilde refresh yapınca siliniyor bilemedim .

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Olur mu üstat sarraf sattığı 0.10 Gr mi bile yazar.yani her kalemi tek tek yazarlar.onuda muhakkak yazmıştir.bu kuyumcuların hesabına akıl sır ermez arkadaşım var akşam üzeri hesap yaparken doları sayar Euro yu sayar .komşu sarraftan aldığı altinlari iade eder .diğer.kuyimcudan dolar.aldiysa onu iade eder .birine 10.000 USD bozmustur kendinde TL yoktur başka birinden TL borc almıştır. Onu öder onu oderken komisyonu verir vsvs.ha bu işte geri vermek olmaz açacaksin gözünu .ha seni arar derse böyle böyle verirsin.kime.ne sattigini bilirler..
    Yahu ben sarraf değildim emme, benim de bir hesabım kitabım vardı, hiç bir ticaret hesapsız kitapsız yürümez.

Benim kim olduğuma gelince, sarrafı neredeyse çocukluğundan tanırım, babasını çok iyi bilirdim, yani uçarım kaçarım yok.

Bir daha ki euro alışımda, anlarız sonucu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8. Kayıt yoksa sorun olmaz. .

Bana altını 10 kat verdiler 8 sene önce bende kasaya koydum tartmadan haberim yoktu aradılar .

Bir arkadaş dolar bozdurdu bir dolar sahte imiş seri numarası sayıyor bir gün sonra 100 dolar isteyip sahteyi geri verdiler

Sayfa 742/1002 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •