Sayfa 942/1002 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952992 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    DOLAR da;

Ziraat Katımda şu an makas yüzde 19.

Alternatif ve TEB de yüzde 11 makas

İşbankası, Ziraat ve ING de yüzde 7 makas var.

Hafta sonu için normal midir?
    Hafta sonu kim banka kurundan döviz alır satar ki zaten.
    Normal günde bile gerek alış veya satış yapmak da külliyen zarar.
    Hele ki serbest piyasa ile banka kurları arasındaki makas AA kadar olmuşken.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sen tartisilacak biri degilsin.

Millet hakkinda bu kadar agar seyler yazdin, kendin icin konus, biz boyle degiliz dedim.

Sonra neden gocundun diye beni kenara ayirdin ki bu sacmaliklari yazabilesin.

Yonetime bildirdim, karari onlar versin.
    Hadi oradan , bana çatmaya fırsat arıyorsun neden çünkü boş propaganda yapan birisin sadece laf ebeliği ile üste çıkmaya çalışıyorsun.
    Şimdi fırsat gördün hesapta Türk Milletini savunuyorsun, daha Türk Milleti nasıl yazılır bilmiyorsun, muhtemelen Kanadalı da olmuşsundur, buraya da gelemezsin zaten.

Neyse maaşın yüksek de olsa bence seviyen düşük ayrıca manipülasyon yapmaya çalışman da klasik Cehape yi aşağı çeken bir tandansın sahibi olduğunun kanıtı.

Yönetime şikayet edip kaç olmazsa sana arka çıkacak birini ara.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

3. Emanetin devri, enkaz devretmek değildir di mi?

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    DOLAR da;

Ziraat Katımda şu an makas yüzde 19.

Alternatif ve TEB de yüzde 11 makas

İşbankası, Ziraat ve ING de yüzde 7 makas var.

Hafta sonu için normal midir?
    Dolar gaymede hafta sonu için % 19 kur makasını ben hiç görmedim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Emanetin devri, enkaz devretmek değildir di mi?
    ekonomimiz güzel
    haftaya daha güzel olacak
    sonraki hafta daha da güzel olacak
    rezervlerimiz 2 nokta 5 trilyon milyon dolar
    no strezz no strezz
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Topikte genel anlamda pek çok konunun tartisilmasinin sakincasini ise anliyamadim.sahsen cahili olduğum pek çok konuda bur dan altin değerinde bilgiler öğrendim.topigin bu kadar çok takip edeni olmasının bir nedeni de bence bu
    Ülkelerin para birimlerinin değeri ülkelerin siyasi , ekonomik ve doğal kaynak güçlerinin ( üretim, tüketim, doğal kaynak -petrol.altın.elmas.dogal gaz.platinyum vb vb..- ) karşılığına göre belirlenir...

para birimlerinin karşılıklı değerleri ( KUR / ÇAAPRAZKUR ) karşılıklı ALIM ve SATIM GÜCÜNE göre , EKONOMİK GÜÇLERE göre belirlenir...

velhasıl ...... aslında cok daha uzatırız da... zamanımız yok... TURKİYE de... üretime dönmeyen her harcama ekonomiyi dibe cekecegi için... bunun dısındaki herşey..
    DOLARDA YÜKSELİŞİ KACINILMAZ yapar.... ( doların neden international trade unity - uluslararası ticaret birimi oduğunu izah etmeye gerek yok .. de mi .. brent PETROL fiyatı hala USD üzerinden... bunu USD den EURO ya deistirmeye calısan Chavez.. saddam.. kaddafi.. ye ne oldugunu biliyorsunuzdur...) USD uluslararası para birimi OLDUGU SÜRECE..

bence de bu BAŞLIK ( TOPİK .. değil ) ta her konunun tartişilması normal...

HAKARET.. KÜFÜR... pazarlama.. siyasi yandaşlık .. vb olmadıkça... ///
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

7. Benim oğlan söyledi SGK Bağkur vergi borcu olanların banka ve araçlarına haciz geliyormuş.

8. Geçen gün Yeniçağ gazetesinde görmüştüm. İlahiyatçı bir hanfendi bu ülkeyi dindar geçinenler yönetmesin gerekirse komünistler yönetsin ama adil hakkaniyetli yönetsin demişti. Olayın bu noktaya gelmesi çok vahim.

Sayfa 942/1002 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •