Sayfa 965/1002 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Akadaş ankarada taksiciler dolandırıcı diye belirtmiş bende isanbuldaki üçkağıtları örneklen belirttim 2016 senesinde oğlumun yanına gittiğimde,öncesi olan 1970 yıllarıylan 1980 arasınıda belirttim,sonrası başımdan geçen olay 2016 leptop olayıylan,zaten şu anda heryerde varlar rte yüzünden,hiçbir ili kötülemeye gelmez heryerdeler,nisandan sonra işler çok daha kötü olacak,yani ya canın ya paran
    Arada bir de 2002 yılı sıçraması var?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sıhhıyeye de gittim Ulusada, Necatibey caddesini de bilirim Kızılayı da, Çankayayı zaten bilmem gerekir.

Emme buradakilerin % 90'nı büyükşehirde yaşamamış olanlar bilmez.

Eminönünden Tarabyaya, Basmaneden Hataya kadarda görmüşlüğümüz vardır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sıhhıyeye de gittim Ulusada, Necatibey caddesini de bilirim Kızılayı da, Çankayayı zaten bilmem gerekir.

Emme buradakilerin % 90'nı büyükşehirde yaşamamış olanlar bilmez.

Eminönünden Tarabyaya, Basmaneden Hataya kadarda görmüşlüğümüz vardır.
    Haklısın başkanım Angaraya iki kez gittim öyle gezmeden geldim. Daha doğrusu trafiği bana kabus gibi geliyordu sapağı kaçırdın mi git baba git. İstanbul Eminönüne çok gitmişligim var. Ömrü hayatımda 10-12 il ancak görmüşüm. Bundan sonra bir ilçe bile çok görürüm. Hissenet buluşması olursa gelmeyi düşünüyorum. Onun haricinde kolay kolay çıkmam bu şehirden. Ellerinden öperim abi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hissenet buluşması olursa gelmeyi düşünüyorum. Onun haricinde kolay kolay çıkmam bu şehirden. Ellerinden öperim abi.
    Reha başkan, tavşanlıda hisse net buluşması ayarlayacak..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Reha başkan, tavşanlıda hisse net buluşması ayarlayacak..
    Tâbiki, göt kadar Tavşanlı'da Belediye nikah salonunda Hisse.net buluşması istenirse.

Yahu, benim rakısız nereye gittiğim görülmüş, bir kere Bursa toplantısına gittim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Bursa toplantısından bir kaç fotoğraf atmam lazım, Hisse.nette kimler kalmış görmek için.

1. Ben varım 2. Başka kimse yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tâbiki, göt kadar Tavşanlı'da Belediye nikah salonunda Hisse.net buluşması istenirse.

Yahu, benim rakısız nereye gittiğim görülmüş, bir kere Bursa toplantısına gittim.
    Toplantıyı cumartesi gündüz yapacağız 14/18 arası, sonra gece bizim ekip özel devam edeceğiz
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Thumbs up

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Toplantıyı cumartesi gündüz yapacağız 14/18 arası, sonra gece bizim ekip özel devam edeceğiz
    Olur senin... diye devam eden bir deyim vardır, gelenleri sittiredeceğiz Selim bey takım taklavatı yayıp kuzu şiş yeyip, rakısını içecek.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 965/1002 İlkİlk ... 465865915955963964965966967975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •