Sayfa 852/1002 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,809 - 6,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    hatırladığım, yakın zamanlarda arkadaş meydanlarda IMF'ye para dağıtıyordu,

ne çabuk 50 milyar bile yetmeze geldik

O zamanlar elin şeyini... parasını dağıtıyorduk, şimdi o şey biz de olmadığından dağıtamıyoruz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Afiyet olsun

Eskiden (1980 öncesi) ambargo ve anarşiden dolayı cigara, tüp, yağ, benzin kuyrukları vardı.

Fakat ben hiç ekmek ve et kuyruğu görmemiştim, o zamanlarda da et balık kurumu ve halk ekmek fabrikaları vardı.

Heleki soğan, patatesin 3 okka sınırlama ile kuyrukta devlet tarafından satıldığını duysam g.tümle gülerdim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Eskiden (1980 öncesi) ambargo ve anarşiden dolayı cigara, tüp, yağ, benzin kuyrukları vardı.

Fakat ben hiç ekmek ve et kuyruğu görmemiştim, o zamanlarda da et balık kurumu ve halk ekmek fabrikaları vardı.

Heleki soğan, patatesin 3 okka sınırlama ile kuyrukta devlet tarafından satıldığını duysam g.tümle gülerdim.
    Halk fakru zaruret icinde...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,633
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

et kuyruğu vardı, EBK o zaman da vardı, ucuz et verirdi.. kuyruğa girip almışlığım vardır..

sigara, tüp, yağ, torpille zor alırdık..

soğan patates boldu, sıkıntı yoktu..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Ulke batmis.hala oy atan var.....

7. Ampul ve sana yağı niye karaborsadaydı o günlerde .Torpille mal alırdık.Bakkalla arayı iyi tutan tezgah altından alırdı bunları.

8. Bu berbat hale nasıl gelinildi? Kimler sebep oldu? Biraz bunlara değineceğim.
    Siz kalın kafalı akp-mhp liler. Kafa yapınızı neler düşündüğünüzü çok iyi biliyorum.. Sizleri çok iyi tanıyorum. Sizlerin kafa yapısının içinde din ve milliyetçilik var; yani hayali boş bir dünya.. Başarılı olmanız en başından imkansızdı. Zaten bunu bilerek geldi liderleriniz. Üst aklın maşaları olan liderleriniz; ülkeyi yok etmekte, kararlarını sürdürmektedirler! Allahtan bekliyorsunuz! Asla ve asla yardım alamayacaksınız. Bunlar Osmanlının son dönemlerinde bile uygulandı. Savaşlarda başarılı olabilmek için, peygamberinizin ruhaniyetinden yardım beklediniz. Daha öncesinde; vebaya çözüm olsun diye, hadis kitaplarını sokaklarda gezdirdiniz. Hiçbir yardım alamadınız. Cumhuriyet yönetimi aklı fenni ileri sürdü ama burun kıvırdınız! Yok etmeye çalıştınız ve bedelini ödeyeceksiniz!
    Allahı peygamberi terk ederek siyasal İslamcıya tapındınız. Dünün münafık Anadolu müslümanı bugün oldu liderine tapınan müşrik! Şirk in cezası ebedi cehennemdir; bunu bilmiyor muydunuz yoksa inancınız mı zayıftı! Sizlerin islamla uzaktan yakından alakanız yok! Oniki sene evvel lideriniz.. hani O lideriniz; dünyanın her yerinden it kopuğu toplayarak, İslamcı cihatcı adı altında Türkiyede topluyordu.. Hani Hatay da lokantalarda yiyip içip hesabı ödemeden çekip gidiyorlardı bu Müslümanlar! Hani sınırda mayınları temizlemiştiniz; sonrasında Suriye de çoluk çocuk herkesi katlettiriyordunuz; hani fabrikaları, petrolü, bankaları yağmalıyor, memurların çatılardan atılışını sadece izliyordunuz! Hani toprak mahsulleri ofisi depolarında Suriye de kullanılacak silahları topluyor, yıllarca, uçaklarla İslamcı teröristlere gönderiyordunuz??! Hani siz o İslamcı teröristlerin on binlerce kadının ırzına geçmelerini izliyor, ses çıkarmıyordunuz..O kadınların bazıları çırılçıplak kamyonlara bindiriliyor, şehir içinde, kamyon kasalarında dolaştırılarak, teşhir ediliyorlardı. Sonra ırzlarına geçilip göğüsleri kesilerek çöplüklere atılıyorlardı! Korkunç videolara şahit oldum! İnsanlığımdan utandım, sizler utanmadınız! (15 milyon insan yerinden yurdundan oldu bu iç savaşta-7 milyonunu da bize kakaladılar)Müslümansınız ya! Reisiniz her doğruyu yapar ya!!! Ramazan geliyor; oruç tutacaksınız cumaya gideceksiniz ya; cennete girmeyi umacaksınız ya! SİZLER CEHENNEMDEN NASIL ÇIKACAKSINIZ!! NE ZAMAN ÇIKACAKSINIZ!!
    Cehennemin kapıları yurdumuzda açılıyor!
    Türkiye yi 800 milyar usd soydurdunuz! Ülkenin içini boşalttınız! Kimseye bir şeyler kalmadı! Yandaş Londra da cadde satın aldı.. Bu milletin a…. Koyacaz diyen o yandaş.. Reisinize hiçbir kuruluş güvenmiyor yurt dışında! Ülkene para sokmuyor kalın kafa! Beynin var mı 100 gram yoksa işine mi gelmiyor!?
    Hırsız sevici; zebaniler bekliyor sizleri hasretle!!
    CEHENNEMİN KAPILARI DÜNYANIZDA ARALANIYOR! Bu gün geldiğiniz noktada açlık çekmeye, yoksullukla tanışmaya başladınız. Tanışmayanlarda tanışacaklar! Önünüzde bir kurtuluş ihtimali gözükmüyor. Önünüzde iç savaş veya, ya da, ardından diyeyim işgal görünüyor! En iyi ,ihtimalle korkunç bir iç karışıklık ve sefalet bizleri bekliyor.. Yaptıklarınızın bedelini ödeyeceksiniz! Sessiz kalanlarda ödeyecekler! Kasanızda kuruş yok; düşmanla savaşamayacak durumdasınız. Müslüman kılıklı ecnebiler istediklerini aldılar ve yaptılar. Normalde hainler evlerinden toplatılır idam edilirler fakat ufukta o ihtimal de görünmüyor. Daha beter olsun istiyorum her şey! Daha beter olsun ki bizim gibilerin intikamı alınsın!

Sayfa 852/1002 İlkİlk ... 352752802842850851852853854862902952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •