Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
Gerçekten şu son günlerde paylaştığım şeyler benim için birer hazine değerinde ve hepsini topluca paylaşıyorum. Yine de 2 kişi hariç kimseden ses çıkmadı...?!

Demek ki anlaşılmıyor. Sorun bende demektir. Bir çözüm bulabilir miyim, araştırıyorum...?
Üstadım. Şimdi bişi dicem ama kızmaca yok.
Zaten burası yaşlılar klubu gibi oldu. Ne kadar emekli yelekli varsa buraya toplandı. Çoğu da ya unutkanlıktan ya da yada yaşlılıktan ne yaptığını bile hatırlamıyor.
Siz bi de gelmişsiniz bu ihtiyarlara anlatmaya uğraşıyonuz.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
...... benim gibi hissede çakılı kalmış olanlar sadece kendi hissesinin durumuna göz atıyorlar, şu saat oldu endeks kaç kapattı bakmadım mesela,.....
VAKBN ın koskoca balinasının ettiği laflara bak. Abi sen bu Dandan abimle çok takılıyon. Onun gibi umursamaz bi havaya büründün

Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
Teşekkürler Sn T/A ..

Haklısınız Sn. alyel ..

Nerelerdesin Sn. Selimcan .. Kaart ismi ver daa..

Saygılar..
Sayın Hocam sevgiler saygılar, ben bu ara gazeteye merak saldım. Sizi bilmem ama, ben alıyom 2-3 gün yatıyom sonra satıyom. Sonra 2-3 gün daha bekliyom falan. Gayet nizami olarak hareket ediyor. Hani işin içinde bişi var mı ? araştırdım Tüpçü nün gazetesinden bahsediyorum.Yanlış anlaşılma olmasın. Arsa hikayesinden başka bişi yok. Geçtiğimiz günlerde Bayraktar a satılan arazi ve binalardan gelen para ile bişiler bi numaralar çevircek sanırım. O yüzden benim gibi ne kadar boş adam varsa oraya toplanmış anladığım kadarıyla indirip kaldırıyorlar. Ful portföy" aman sakın ha" derim. Eğlencelik tadımlık alınır satılır, maksat hacim olsun