Sayfa 536/1006 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    İki aydır araba bakıyorum. İlandaki Arabaları ezbere biliyorum. Kazasız olanlar fiyatlar düşerken satılabiliyor. Ama kazalı olanlar ki bunlar çoğunlukta fiyatları düşerken hala satılmıyor. Şuan sanayiye gittiğinde motor şanzıman sorunu 100 bin üzerinde yiyor. Komple fırınlı boya 50 bine yakın. Böyle olunca insanlar yeni araba almak istiyor. Zaruri ihtiyaç olmasa ben arabayı eve sokmam. Biz arabayı sattık cebimiz para gördü. Yine araba alınca züğürtluk başlar.
    Cevabını bildiğin pişman olacağını bile bile niye alıyorsun mübarek!!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. 90milyon nüfuslu ülkenin kasasında babanın ne işi var,hala anlayamadım.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Cevabını bildiğin pişman olacağını bile bile niye alıyorsun mübarek!!!
    Oğlum için. Benim oğlan gece gündüz çalışıyor. Kötü alışkanlığı yok namazında Niyazında hatta 22 yaşına geldi Konya'yi bilmiyor. Arabaya karşı ilgisi var zaten biriktirdiği para var araba alıp onu mutlu edeceğim.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Oğlum için. Benim oğlan gece gündüz çalışıyor. Kötü alışkanlığı yok namazında Niyazında hatta 22 yaşına geldi Konya'yi bilmiyor. Arabaya karşı ilgisi var zaten biriktirdiği para var araba alıp onu mutlu edeceğim.
    İnşallah abi,evlat diyince akan sular Bir kelimesi e bile durur,

5. Abi sana tavsiyem ben orta kas a megan rte 2000 modeldi,bindim, eni hiç üzmedi, parçası uygun,o sınıfta en saglami

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    https://shbd.io/s/rDKOs0jW

Sizin orda,oralarda araçlarda curukte olmaz,

7. Uğur Dündar
    @ugurdundarsozcu

Merkez Bankası Başkanı Gaye Erkan'ın emzirdiği bir bebeği var.
    Bakıcı tutmak yerine anne ve babası bebeğe bakıyor. Onlar da emzirme saatlerinde işler aksamasın diye kendisiyle birlikte bankaya gidip geç saatlere kadar orada kalıyorlar.
    Bir banka çalışanı birkaç gündür Gaye Erkan'ın babasıyla ilgili iddialar dile getiriyor. Bunlardan biri de baba Erol Erkan'ın bir personeli tokatladığı iddiası.
    Ancak Ocak ayı başında Kübra isimli bir personel, anne Gamze Hanıma bir WhatsApp mesajı gönderiyor ve kul hakkından korktuğunu belirterek böyle bir iftira atılacağını haber veriyor.
    Nitekim Gaye Erkan ABD'de Türkiye'ye kaynak bulmaya çalışırken iftira servis ediliyor.
    Demek ki birilerinin Gaye Erkan'ın bu çabalarından fena halde rahatsız oldukları anlaşılıyor.

https://twitter.com/ugurdundarsozcu/...27604205097429

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    https://shbd.io/s/rDKOs0jW

Sizin orda,oralarda araçlarda curukte olmaz,
    100 bin aşağı verse yine pahalı. Konya'da herkes galerici bunlar uçurur fiyatları. 350 bine Megan iki var cillop gibi.

Sayfa 536/1006 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •