Sayfa 91/151 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1202 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Tüm teknolojilere satış geldi anladıkda onların çoğu 40-50-60 hatta patek gibi 1121 F/K olan teknoloji hissesi var.. Bizim F/K daha şu an 13 lerde.. Bizim bu kadar düşmemiz haksızlık.. Bu skalaya göre bizim 110-120 lerde işlem görmemiz gerekiyor..

2. Dün 55 tl olan hisse bugün 47.5 de devre kesiyor. Pes!

3. Amaçları zaten devre kestirip kredi yasağı getirmek.. Umarız akşam kredi yasağı gelmez..Patron da bir el atsın artık hissesine robotların elinde oyuncak olduk..

Ceza vermek istemiyorum ama yazdıklarınız hiç hoş değil .. Aranızdakı sorunu özelden çözün

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Ne guzel ya. Herkes birilerini vatan haini o kadar kolay ilan ediyor ki. Zaten ne geldiyse basimiza dolar ve faiz lobilerinin yuzunden geldi. Hic ekonomiyi yonetenlerin bir kabahati yok.

Bu arada altin fiyati da usd ye endekslidir.
     Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Maalesef öyle. bakıyorum sosyal medyada şarlatanlar var ya şarlatanlar onların ben gelmişini geçmişini........
    bu memleket ne çektiyse bu adilerden çekti. dolar baronları dolara yatırım yapıp bunu sözde uzman görünümlü ekonomist vatan hainlerine videolar yaptırıp(Tabi para vererek) sosyal medyada yayınlatıyorlar.ben bilsem ki dolar 1000 lira olacak 1 dolar alırsam ********im. alanı da vatan haini sayarım. ha gider altın alırım o başka.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Gg1101; 12-03-2024 saat: 18:05.

6. Arkadaşlar hepimizin morali bozuk biliyorum ama..biz yine teknik Temel bilgi paylaşalım..Nerden dönerİZ bir tahmini olan varmı ? 46.60 da çift dipmi yaptık acaba?? Yoksa yuvarlanmaya devammı?? NOTUMUZ ARTMADAN SANKİ DAHA İYİ İDİK..

7. BIST genelinde bence muhtemelen şöyle olacak. Düşüş bir süre daha devam edecek. Sonrasında yükseliş başlayacak. Ama bu yükseliş muhtemelen daha kısa soluklu sürecek. Ardyz'nin de bu yükselişte en iyi ihtimal önceki ath sini test etmesini bekliyorum

8. şu lanet bilançoyu bir gönderseler de önümüze baksak, son ana kadar beklemenin manası nedir anlamadım ki. ardyz kadar hissenin seyrine kayıtsız kalan bir şirket görmedim. ne kap zamanlaması ne başka birşey...

Sayfa 91/151 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •