Sayfa 1/150 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1197 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625

ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun..

Eski başlığa buradan ulaşabilirsiniz.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Yani başlık hayırlı olsun.

25 Ocak 2024 Ardyz fiyat: 36.50

Sene sonu bakariz.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. "yeni 500 milyonluk iş" hususu nasıl yanlış anlaşılmalara konu olabilmiş anlamadım doğrusu. o kadar karışık bir mevzu mu?

2024 için yaklaşık 2-3 kat ciro artışı öngörülmüş. 2,5 kat olsa marj 45% olsa 1100x2,5*0,4= 1,2375 milyar yapıyor. HBK 7,3 yapıyor. yine 10 f/k ile işlem görmeye devam etse 73 TL yapıyor. an itibariyle %100 potansiyelli.

en olumsuz senaryoda Ciro 2 kat olsa potansiyel %60. kar marjının 45'in altına düşmesi ise en olumsuz senaryo bana göre.

bu senaryolar ise yanlızca 1 yıllık. daha orta-uzun vadede potansiyel devam etmesine rağmen bu kadar ihmal edilmesi. bilemiyorum altan..

4. yoksa stockholm sendromuna mı yakalandık

5. Gercek anlamda borsa yatırımı yapan yatırımcilara şu anda, şirketiniz seneye ciro ve net karını % 100 büyütecek kabul müsünüz diye sorsalar %90 nı evet cevabını verir.

Borsada muhafazakar beklenti içinde olmak her zaman iyidir. (kendi adıma söylüyorum) Beklentiyi yüksek tutmak bir nevi psikolojimiz üzerinde baskı oluşturabiliyor.

Beklenti üstü gelişmeler olursada buna kimse itiraz etmez.

Tahminim yatırımcı ilişkileri yöneticisi Semih beyde bu şekilde düşünüyor. Hedefler daha yüksek ama bunu açıklayıp sorumluluk ve risk almak istemiyor.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Yeni başlık hayırlı bereketli olsun. 2.5 USD lot fiyatına hızla yol alırız inşallah.
    "Hukuk hak ve adaleti bağdaştırma sanatıdır."

7. ilk sayfada yerimizi alalım 2024 sonu gelip hatırlatırız 30 lu fiyatları hayırlı olsun

Düzeltme bitti,hayırlı olsun,3 gün doldu.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 1/150 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •