Sayfa 98/153 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon
Arama sonucu : 1222 madde; 777 - 784 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Şirketi savunmak için yazmıyorum. Büyük şirketlerin yeterli kadroları var. Bu em işi özellikle ilk kez yapanlar için kolay değil. Ekip kursan çalışacak kalifiye eleman sayısıda çok az. Gecikmeler bundan.
    Çok iyimser bir yaklaşım 😄

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Şirketi savunmak için yazmıyorum. Büyük şirketlerin yeterli kadroları var. Bu em işi özellikle ilk kez yapanlar için kolay değil. Ekip kursan çalışacak kalifiye eleman sayısıda çok az. Gecikmeler bundan.
    Yahu 15-20 tane iştiraki olan dev holdingler acikliyor. Bunun yeterli kadro ile vs. alakasi yok. Tamamen niyet meselesi.

Ama ben ardyz nin mayıs ayını bekleyecegini sanmıyorum. Nisan ortalarında gelir bence.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Netine bakmak lazim.

Ard Nette 110 mln borçlu görünüyor ama alacaklara ve banka borclarina uygulanan faiz oranlari önemli.

Ticari alacağı fazla ama ticari borcu az. Net de olumsuz.

Sanırım yıllıkta 450-500 kar gönderebilir.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

4.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    az önce yatırımcı ilişkilerini aradım. semih bey bilançonun 20 mayıstan önce gönderileceğini söyledi. 20 maayıs zaten son tarih. ulan kocaman şirketler açıkladı sizin 2 sayfalık bilanço için 3 ay beklemenizin mantığı nedir anlamadım. enflasyon muhasebesi bilançoda önemli bir değişiklik yapacağını sanmadıklarını beyan etti
    Semih Bey in enflasyon muhasebesi hakkında pek bir bilgisi yok
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

5. Bence bilançonun geç gelme sebebi iştiraklerden gelecek finansal tablolar..malum adamların taa Özbekistan da EDS sistemleri var.. Ve daha bir çok iştirak var.. Onlardanda gelecek finansal tablolar ile ancak toparlayabiliyorlar demekki.
    Bu arad MİA yı karanlık odada 68 den 70.15 e kadar aldılar. Global karanlık odada 4.5 milyon lot mal almış.. MİA ya karşı borsada bir sempati var nedense.. 68 FK lı şirket filan dinlemiyor alıyorlar.. Bu şirketleri Z kuşağı yatırımcıları kripto mantığı ile alıyorlar galiba.. Hiç FK filan takmıyorlar..

6.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Ticari alacağı fazla ama ticari borcu az. Net de olumsuz.

Sanırım yıllıkta 450-500 kar gönderebilir.
    450-500 milyar kar bile şu ortamda çok iyi bir kar..Umarız bir an önce bilançoyu gönderirler..

7. Bu arada kaybolan ortaklar yeniden gelmeye başladılar.. Bu iyiye işaret..Sayın MAHARAJ ıda bekliyoruz foruma değerli katkıları için..

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yahu 15-20 tane iştiraki olan dev holdingler acikliyor. Bunun yeterli kadro ile vs. alakasi yok. Tamamen niyet meselesi.

Ama ben ardyz nin mayıs ayını bekleyecegini sanmıyorum. Nisan ortalarında gelir bence.

aynen katılıyorum size. şirketler bilançolarını kendileri yapmıyor ki,bağımsız denetim kurumları yapıyor. elemanı az olsa ne olur olmasa ne olur.sanki büyük firmalar kendileri mi yapıyor bilançolarını.

Sayfa 98/153 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •