Sayfa 12/1015 İlkİlk ... 2101112131422621125121012 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Viop LIX

Ben bu işi yabancı sermaye yerine babayı aldık diye okudum.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    borsada fiyatlardaki dengesizlik istatistiksel arbitraj fonlarının ekmeğine yağ değil , beluga havyarı sürer...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3. MSCI TUR -1,45

Kapanışta tekrar bakarım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Olumlu olur mu?
    Sabah sabah %3..5... Ne varsa verecekler..
    Umarım taban yemez bankalar..

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Naci Ağbal geldiği an yukarı yaparız.
    geçmiş konu başlığına atfen, KAT'A ve kesinlikle hiç bir zaman ! aracı kurum hedef fiyatlarını, raporun tamamını okumadan dikkate alma. çünkü... ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. Yeni başkanlık için 2 iddia var kamuoyunda sadece. Cevdet Akçay veya Fatih Karahan. Makinaya jeton atmak isteyen bassın kapanisa 6 dakika kaldı.

7. Bakan Şimşek, TCMB Başkanı Erkan'ın görevden affını istemesini değerlendirdi:

- "Erkan'ın aldığı karar tamamen şahsidir ve kendi takdirleridir. Aldığı bu kararı saygı ile karşılıyor ve ülkemize sunduğu kıymetli hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum" - "Önerim doğrultusunda yeni atanacak Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı ve ekibine başarılar diliyorum. Bu çerçevede ekip olarak güçlü işbirliği ve koordinasyon içinde fiyat istikrarı hedefimize emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz"

ANKARA (AA) - Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Hafize Gaye Erkan'ın görevden affını istemesine ilişkin, "Merkez Bankası eski Başkanı Sayın Hafize Gaye Erkan'ın aldığı karar tamamen şahsidir ve kendi takdirleridir. Aldığı bu kararı saygı ile karşılıyor ve ülkemize sunduğu kıymetli hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Şimşek, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde yürütülen ekonomi programının kesintisiz ve kararlılıkla devam etmekte olduğunu bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ekonomi ekibine ve uygulanan programa desteği ve güveninin tam olduğunu belirten Şimşek, şunları kaydetti:

"Merkez Bankası eski Başkanı Sayın Hafize Gaye Erkan'ın aldığı karar tamamen şahsidir ve kendi takdirleridir. Aldığı bu kararı saygı ile karşılıyor ve ülkemize sunduğu kıymetli hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Önerim doğrultusunda yeni atanacak Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı ve ekibine başarılar diliyorum. Bu çerçevede ekip olarak güçlü işbirliği ve koordinasyon içinde fiyat istikrarı hedefimize emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz."

Kaynak : Anadolu Ajansı

8. Emekli maaşı zamları da daha Resmi Gazetede yayımlanmadı...

O da bekleniyor farkların yatması için...
     Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Hadi milyonlar resmi gazeteyi beklesin şimdi.
    CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 12/1015 İlkİlk ... 2101112131422621125121012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •