Sayfa 787/1015 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Viop LIX

1. Yaptırım işini bence de izlemek lazım..Nereye evrileceği önemli
    Gerçi Abd ile bu aralar ilişki daha iyi ama belli de olmuyor

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Öyle ne yazık ki. Ölen gitti
    İlaveten daha önce 1000 tane felaket oldu..Görevden almalar da olmadı. Seçim öncesi göstermelik bana göre..
    Soma olayı , tren kazası orada duruyor , toprak kayması 9 kişi orada yatıyor kaç siyasetçiyi sorgulamışlar bugune kadar beyaz yaka mavi yakayı görevden alsan ne olur talimatları kim veriyor.
    yabancılar almış yanına yancı şirketleri girmişler ihalelere kim bunlar çıksın onları anlatsınlar.
    Ben kul hakkına inanırım Allahın adaletinede kimsede kalmaz bu insanları ahı.
    FORMASYON AVCISI -53

3. https://twitter.com/berna_gulpinar

doğrumu bilmiyorum böyle vermiş
    FORMASYON AVCISI -53

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/berna_gulpinar

doğrumu bilmiyorum böyle vermiş
    Borsada olan şirketler olmaması iyi.
    Aslında asıl konu yaptırımın önemli şirketlere olmaması..Şöyle kallavi 2-3 şirketimize gelse çok sıkıntı olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Adam haklı. Kartal İmam Hatip varken..
    .................

Bilal Erdoğan:

"ODTÜ Fizik mezunuyum" diye iş teklifi mi bekliyorsun?

KARTAL İMAM HATİP LGS de 0.50 den alır..Yani en kötü öğrenci 5.000 olmuştur...Mezunların etkisi %50 dir(geriye kalanların ilk derecede olması zordur)..Yani KARTAL İMAM HATİPten mezun öğrencinin en kötüsü YKS de ilk 10.000 e rahatlıkla girer..yani Ülkemdeki 20 TIP fak. ve ODTÜ nün 2-3 müh. dışında tüm mühendisliklere girer..Bu dediğim en başarısız öğrenci içindir.

Hele ODTÜ fizik ilk 24.000 den alır ki...Lafını bile etmem..

Odtüde bir şey yok..2 müh. dışında puanlar çok gerilere gidiyor.O eskidendi..ODTÜ inşaat müh. bile 40.000 den alıyor..Bizim zamanımızda ilk 5.000 dendi..Ama ANKARA TIP-GAZİ TIP hala Geçmişte olduğu sıralamadan alıyor( tıplarda sıralama değişmiyor...YKS ye giren sayısı 20 yılda 3 kat artmasına ragmen)..hiç değişmediler..ilk 3-5.000 den..

LGS de % 0.5 ile öğrenci alan okul ne demek?

Oradaki her öğrenci YKS de derece yapabilecek kapasitededir.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Borsada olan şirketler olmaması iyi.
    Aslında asıl konu yaptırımın önemli şirketlere olmaması..Şöyle kallavi 2-3 şirketimize gelse çok sıkıntı olur
    Bu işler genellikle taşeron şirketlerle olur mesala inşaat şirketi olan birinin bu dönem 2 tane daha taşeron şirketi vardır banka kredilerini döndürmek için burada anlatamadığım bir sürü hikaye var öyle sistemler kurulmuşki
    FORMASYON AVCISI -53

7. Türkiye her zaman faizini verip borç bulabilen ülke. Türkiye'de zengin olan duruma uyanıyor ve parasını yurt dışına çıkarıyor sonra Türkiye'ye borç veriyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Sonra Allah bizi affetsin bela verdiği zaman Allah bizi sınıyor kılıf bulacak ya bir hata yaptım ondan dolayı Allah verdi cezamı diyen azdır.Kim kimin hakkına hukukuna el atıyorsa Allah nasıl biliyorsa kim olursa olsun bu dünyada öbür dünyada hesabını sorsun.
    hala milletin aklıyla dalga geçiliyor.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 787/1015 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •