Sayfa 338/1015 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: Viop LIX

1. Carpenter deyince şu şekilde bir film varmış.

<<<<<<<<<<<<<
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Ya%C5%9F%C4%B1yorlar

Yaşıyorlar (özgün adıyla They Live), John Carpenter tarafından yazılan ve yönetilen 1988 yapımı bir Amerikan bilimkurgu filmi. Filmin başrol oyuncuları Roddy Piper, Keith David ve Meg Foster'dır. Film bilimkurgu kategorisinde olmasına rağmen sistem eleştirisi yapan yönüyle öne çıkmaktadır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. John Carpenter'ın bir filmi vardı 1958 Playmouth'lardan çekinmeme neden oldu.

Bir Hitchcock değil ama farklı bir tarzı var.

<<<<<<
    https://en.wikipedia.org/wiki/Christine_(1983_film)

Christine (titled onscreen as John Carpenter's Christine) is a 1983 American supernatural horror film co-scored and directed by John Carpenter and starring Keith Gordon, John Stockwell, Alexandra Paul, Robert Prosky and Harry Dean Stanton. The film also features supporting performances from Roberts Blossom and Kelly Preston.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    650 bin konut depremde yıkıldı. Bir de Marmara depremi var beklenen. Bunu bu faizle nasıl yapacaksın. Türkiye'nin birinci sorunu yüksek enflasyon gözüküyor ama birinci sorunu kayıp dışı ekonomi ve devletin yeterince vergi toplayamamasi.
    Devletin birinci sorunu; yeterince vergi toplayamaması değil topladığı vergileri har vurup harman savurması ve hesap verilebilirliğin yok olmasıdır.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    ''Buradan short,olmadı buradan ek short'' diye mesaj atanlar ne yaptınız?

Stoploss yok mu?..Yoksa hikayeden sallamasyon mu? veya 1-2 kontratla KUMDA OYNAMAK MI?

Forum daha önceleri daha ciddi ve derindi.

Ben shortu ,dediğim yerde yaptım ve stoplossumu da koydum..zararı da yaptım.

Bu iş ZARARDA paçalla yapılmaz..

Şuna da inanıyorum bazıları SADECE ALGI ve MİLLETİ ÇUVALA DOLDURMAK için bu işi yapıyor..

Neyse hisseler sağolsun..Onlarla ENDEKS RALLİSİ gittiği yere kadar giderim.VİOB,şimdilik bana uzak size yakın olsun.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Eğitim sistemi..AKP bilançosu
    Yarısı dolu bardağın ne kadarı boştur? cevabını veremeyen 2 öğretmen...!

HEr yerde, her işte,hatta burada da...

Bugün AKP destekçisi birisini görürsen ilk akla geleceğin ne kadar cahil ve zavallı olduklarını hatırlaman..

ÇÖKÜŞ dedikleri bu olsa gerek..Roma 1 günde batmadı..zamanla..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    Ulan kibre bak hele...Saçma sapan bir yorum.

Halka bu şekilde baktıkça kininizde boğulur ve siddin sene ,hamsi kavağın tepesine çıkmadıkça ancak muhalefet olursunuz.

Senin haddine mi münferit bir olaydan milyonları TAHKİR ETMEK..Ben sana CHP-DE,TİKKO VS. den ne rezillikler -cehaletler göstereyim.

Dediğin tam zırvalıkta..Bak bakayım YKS birincilerine(2017-28 vs)

Buna da gerek yok.Bak 2 yeğenimden bahsedeyim.2 Sİ DE TESETTÜRLÜ-İMAMHATİP mezunu..Özel okul-dersane yok.Ve ANKARATIP-YILDIRIMBEYAZIT tıp...İlk 3.000 deler.

Binlerce -senin cenahtan ; özel okul-hoca vs. diye çırpınırken bunlar TAK DİYE öne geçti...Etrafımda bunun gibi ne örenekler var.

Şimdi sen bunlara , CAHİL mi diyeceksin?

Yoksa kopya mı çekti diyeceksin?

Doktorunla görüş..Bak dün,emare yokken MŞ İSTİFA VS. diye ortaya evham attın..ne oldu...viob ralli yaptı..
    AKP yi eleştirebilirsin ama onlara oy veren milyonları hakir görmek haddine mi,lavuk..

Ekonomi-fazla üniversite açılması vs...ben de çok eleştiriyorum..Ama Halkın %52 sini aşağılamak ne demek?

Eskiden ANADOLU HALKININ YKS de başarı şansı azdı.Eğitim önemini anlamıyorlardı.Ama şimdi etrafımda gördüğümü söylüyorum: ASGARİ ÜCRETLİ ADAM , boğazından kısıp eğitime veriyor.En azından şansını deniyor..

LGS olayı mükemmel bir sistem..Orta okulda başarılı isen en güzide liselere yerleşirsin.ESKİDEN SAYILI FEN LİSESİ dışında bir şey yoktu.Ancak fakir adam kendi mahallesindeki vasat okula giderdi.ve bu döngü böyle devam ederdi.

LEŞ TAYFANIN(KARAKEMALİN MÜSADESİYLE) karın ağrısı bu.Artık YKS de en iyi yerler bu anadolu çocukları GELİYOR.ARADA ELBETTE ÇÜRÜKLER VAR..Ama daha önce bu elit puanlara sadece o tayfa yerleşirdi.

Görende 20 sene önce her sene NOBEL aldığımızı sanacak.

Eğitimde sorun var mı var..240 ÜNİVERSİTE tamamen gereksiz.Ama LGS olayı ile kırsaldaki halk çocuğunun NİTELİKLİ LİSELERE yerleşmesinin önünün açılması çok güzel.Bu sayede bu kesimin(zeki çocukları) sınıf atlama şansı arttı..ve uzun yıllara bakınca bu iş gayet güzel netice vermiş.
    Son düzenleme : ABKA; 10-02-2024 saat: 09:46.

AKP liler dökülmeye başladı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
     Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Eğitim sistemi..AKP bilançosu
    Yarısı dolu bardağın ne kadarı boştur? cevabını veremeyen 2 öğretmen...!

HEr yerde, her işte,hatta burada da...

Bugün AKP destekçisi birisini görürsen ilk akla geleceğin ne kadar cahil ve zavallı olduklarını hatırlaman..

ÇÖKÜŞ dedikleri bu olsa gerek..Roma 1 günde batmadı..zamanla..
    AKP ye üye birisi varsa bu mesaja binaen HAKARET DAVASI açarsa kazanır.OLAY SOMUT ve basın yolu ile işlenmiştir...Uzlaşma bile olsa 40.000 tlsi var...Mahkemede ise 75.000 tlsi.Siciline de işler.

veya bu iş ile uğraşana avukatlar var.Onlara emeal atsanız yeter...%50 kırışırsınız.

Alın size fırsat ve haddini bildirmek.

Kimse kimseye bu şekilde konuşmamalı.

Sayfa 338/1015 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •