Sayfa 658/874 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 6988 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    VIOP teminat hesabı da fena değil gibi dün günlük nema net binde 1,3468 vermiş...yıllık bileşik yüzde 63,44 yapıyor...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sağolasın bakarım...

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra o parayı sıfırlayana kadar yeme planı da yapıyorum aslında. Çektiğim 2 senenin çilesi böyle çıkar...
    Beğendiğim sıfır arabayı alıp, Türkiye'yi dolaşacağım 1 yıl. Aklımda bu var...

Sonra Ereğli'nin kârı ne oldu? Türkiye'yi 1 yıl dolaştım, altıma sıfır araba, yanıma kâr kaldı diyeceğim... İşlerimi falan ayarlarsam tabii

Sonra başlarım portföy yapmaya...
    hakkınızda hayırlısı olsun fedoramca

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bir yatırıma girerken mantıklı olan beklenti bu olmalıdır zaten. Aşağı yukarı 10 sene geçtikten sonra kazandırmamışsa o zaman küfür kıyamet serbest. Uzun vadede bugün yaşananlar yolda üzerinden geçtiğimiz keyfimizi kaçıran rampalar gibi kalacak. Çoğu hatırlanmayacak bile. Bu başlıkta yazıp çizenlerden o kadar bekleyebilen çıkacağını da pek zannetmiyorum ama bakacaz bakalım.

Ancelotti Mitral kaç sene tutmuş lotlarını? Dün almış da bugün mü satıyor yoksa bankof gibi
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Hissenin gitmeyeceği tutar, her sene başka bir şey çıkar, kim gitmeyen hissede 15 sene dayanabilir ben bilmiyorum. Hele hele tek hissedeyken...

Ben böyle biri olduğunu hiç zannetmiyorum bu forumda. Ülkede bile 3-5 kişidir buna tahammül edebilecek adam.

Investing forumları -2% düşüşlerde birbirine ana bacı söven yüzlerce adam kaynıyor. Kimse kimseyi kandırmasın. Yatırımcı olduğunu zannedenlerin 99.9% u çorbacı.
    Bill Gates/Microsoft'un geçtiği süreçten eregl geçse forumun 99.9% u kendini boğaz köprüsünden atar telef olur daha 4. 5. seneyi görmeden.
    Fedor: "Sepet yapan Bill Gates'in başına gelenleri biliyor musun?"
    Microsoft'un Aralık 1999'dan Ağustos 2014'e kadar bir yere gitmediğini biliyor musun?
    Başlıktan bazı derlemeler, çok uzak değil son 2-3 ayın muhabbetleri

4. Neyse... Birilerinin dalga malzemesi olacağımı bile bile, buradaki arkadaşlara duyduğum saygı ve sevgi adına durumu yazdım.

İsteyen istediğini düşünsün... Batmış değilim, Ereğli tüm servetim değil, çalışıyorum kazanıyorum...

Deprem oluyor, insanlar her şeylerini kaybediyor, canını, canlarını kaybediyor...

Dönme ihtimalim de yok değil.

5. Yahu adam hepinizi trollüyor ciddiye aldınız boşa değil demek sizin eregl de kandırmaları Patrik de geçmiş yazılarından falan akıl veriyor ben demiştim güzel kardeşim falan tam kabareye döndü burası. neyse fedor gider drmcelik gelir artık. artıracam alıyorum keşke daha da düşse falan 2 senede onu okur dururuz.
    Satması değil komik olan , topiği trollemesi .Milletin de şartsız şurtsuz yapma ya üzüldüm hayırlısı falan.

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yahu adam hepinizi trollüyor ciddiye aldınız boşa değil demek sizin eregl de kandırmaları Patrik de geçmiş yazılarından falan akıl veriyor ben demiştim güzel kardeşim falan tam kabareye döndü burası. neyse fedor gider drmcelik gelir artık. artıracam alıyorum keşke daha da düşse falan 2 senede onu okur dururuz.
    Trollüyorsa onu da atarım gereksizler listesine. Ben ihtimal vermedim buradan satacağına ama ne yapalım yalan söylüyorsun diye ısrar mı edelim matheus hocam?

Sattım diyorsa satmıştır. 10 dakika sonra gelip şaka yaptım derse küfür yer.

Belki de 80 centten geri alır onu da bilemeyiz. borsada bunlar da var

7. Sevgili Mathias, ben hisse ile ilgili yapıcı yorumlara bir şey söylemedim. Tek derdim buradaki tavırdı. Geçen gün hikayemi de yazdım. Girip profilimden bak. Ne öyle temettücüyüm, ne düşse de alsam diyen biri. Ben hissenin yükselmesinden başka bir isteğe sahip değilim. Hatta yazdım. Erdemir babamın oğlunun şirketi değil. Yarın dolar bazlı bir yükseliş olsa satarım ama çıkıp da şu fiyatta satmayı ben istemem. Fedor, kendisi böyle bir karar vermiş. Hayırlı olsun. Buraya yazma motivasyonum da çok kalmadı. Buyur at koştur istediğin gibi.

8. Tanıyan zaten az çok tanımıştır nasıl bir insan olduğumu, tanımayan, anlamayan da zaten anlayamamıştır.

Art niyetlilere diyecek zaten bir şeyim yok. Şüphesi olana video bile atabilirim çok isterse.

İçimden bir şey koptu, şimdilik son söyleyebileceğim bu.

Sevgiler, saygılar.

Sayfa 658/874 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •