Sayfa 809/916 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon
Arama sonucu : 7326 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Hayırdır!!!
    2021 yılından pörtföyün %50 Dolar 11 maliyetli(Kıyak geçtim) , %50 Al Sat Yapıyorum imzası silinmişşş!!!(Çok eğlenceliydi)
    Kafanıza Fedor mu düştüü??
    Ahahahaha
    2021 Yılı Fiyatları
    THY 10,72
    Koç 15,37
    Sabancı 7,58
    Tav 17,63
    Tüp 10,47
    Ford 134,95
    TTraktör 66,43
    vb diye gidiyor...............
    Bankaları yazmaktan utandım!!

2. https://twitter.com/sektordefteri/st...Cn5EgJEpCJR-Hw

ArcelorMittal bilançosu beklenti üstü.

3. 45 ustu dener mi bugun o zaman???

4. 1.2 dolardan almaya korkanlara çaka çaka gider mi bugün?

5.  Alıntı Originally Posted by MAD MAX 2 Yazıyı Oku
    Hayırdır!!!
    2021 yılından pörtföyün %50 Dolar 11 maliyetli(Kıyak geçtim) , %50 Al Sat Yapıyorum imzası silinmişşş!!!(Çok eğlenceliydi)
    Kafanıza Fedor mu düştüü??!
    2021 yılı sonunu bırakın 2022 yazına geri dönelim. TH için değil herkesin sorgulaması için yazıyorum bunları.
    -Hiç borsadan anlamayan biri ülkenin en büyük sanayi kuruluşunun hangisi olduğunu bilirdi.
    -Bu dev şirketin hangi guruba dahil olduğunu da...
    -Böyle bir hisseye parasının tamamını rahatlıkla yatırabileceği, böylece geri dönüşlerin de muazzam olacağı aklına gelirdi.
    -3 yıllık grafiğe bakmayı akıl edemese de piyasa değerini diğer sanayi ve finans devleriyle mukayese etmek dikkatini çekerdi.
    -Dünyanın damarlarında akan kanın petrol olduğunu akıl edebilirdi.
    -Hayatın pompalardan akışını, ürünün ne kadar stratejik olduğunu bizzat kendinden gözlemlerdi.
    -Ürünün geri dönüşümünün olmadığını, egzozlardan buhar olup uçtuğunu, her akaryakıt aldığında hatırlardı.
    -Petrol fiyatlarının rekor kırması birazcık da olsa dikkatini çekerdi.
    -Artan döviz kurlarının ülkesinde akaryakıt fiyatlarını artıracağını akıl ederdi.
    -Son iki maddeyi atlasa dahi her gün önünden geçtiği akaryakıt fiyat tabelalarının haftalar içinde 8-10TL'lerde 20'lere yükselmesinden şüphelenirdi. (Gerçi maaşlı uzmanların tek bir tanesi bile şüphelenmemişti)
    -Araba satışlarının ülke ve dünya genelinde yükselmesi, hatta Türkiye'de yatırım amaçlı alımların etkisiyle satışların patladığını medyadan okuyabilirdi.
    -Dev kapasiteli sanayi kuruluşlarının cirosunda ve kapasite kullanım oranında ani artışların, hem de enflasyon muhasebesi olmayan bir dönemde karlılığı patlatacağını, zor da olsa düşünebilirdi.
    -Öğrencilere gücü yetenlerin marjları kısmaya cesaret edemeyeceğini de ekleyelim.

Tek yapamayacağı şey ise hisseyi ısrarla elinde tutmak

6.  Alıntı Originally Posted by yelpaze Yazıyı Oku
    2021 yılı sonunu bırakın 2022 yazına geri dönelim. TH için değil herkesin sorgulaması için yazıyorum bunları.
    -Hiç borsadan anlamayan biri ülkenin en büyük sanayi kuruluşunun hangisi olduğunu bilirdi.
    -Bu dev şirketin hangi guruba dahil olduğunu da...
    -Böyle bir hisseye parasının tamamını rahatlıkla yatırabileceği, böylece geri dönüşlerin de muazzam olacağı aklına gelirdi.
    -3 yıllık grafiğe bakmayı akıl edemese de piyasa değerini diğer sanayi ve finans devleriyle mukayese etmek dikkatini çekerdi.
    -Dünyanın damarlarında akan kanın petrol olduğunu akıl edebilirdi.
    -Hayatın pompalardan akışını, ürünün ne kadar stratejik olduğunu bizzat kendinden gözlemlerdi.
    -Ürünün geri dönüşümünün olmadığını, egzozlardan buhar olup uçtuğunu, her akaryakıt aldığında hatırlardı.
    -Petrol fiyatlarının rekor kırması birazcık da olsa dikkatini çekerdi.
    -Artan döviz kurlarının ülkesinde akaryakıt fiyatlarını artıracağını akıl ederdi.
    -Son iki maddeyi atlasa dahi her gün önünden geçtiği akaryakıt fiyat tabelalarının haftalar içinde 8-10TL'lerde 20'lere yükselmesinden şüphelenirdi. (Gerçi maaşlı uzmanların tek bir tanesi bile şüphelenmemişti)
    -Araba satışlarının ülke ve dünya genelinde yükselmesi, hatta Türkiye'de yatırım amaçlı alımların etkisiyle satışların patladığını medyadan okuyabilirdi.
    -Dev kapasiteli sanayi kuruluşlarının cirosunda ve kapasite kullanım oranında ani artışların, hem de enflasyon muhasebesi olmayan bir dönemde karlılığı patlatacağını, zor da olsa düşünebilirdi.
    -Öğrencilere gücü yetenlerin marjları kısmaya cesaret edemeyeceğini de ekleyelim.

Tek yapamayacağı şey ise hisseyi ısrarla elinde tutmak
    Peki bugün için neler kaçırdığımızı 2 yıl sonra mı yoksa şimdi mi yazacaksınız...

TECNO CK7n cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

eregl grafını vıop topiğinde paylaştığım 2.88-2.90 bölgesinden beri takip ettiğim pıst 100 hareketiyle beraber değerlendiriyorum.Pıst 100 bu formasyonu uygularken eregl bu hareketin içinde badem spor tarafından kullanılacağını düşünüyorum , tahtalar arası fonlamar yapılıyor endeks ağırlığı ile beraber.
    yazdığım basit olarak çizdiklerim bulut53 seneryosudur .
    kolay gelsin
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

2 hafta önce portföye dahil ettim graf 240 dk dolar bazlı 1.30 üzerinde kaldığı sürece 1.39 bölgesi formasyon hedefi.Tl bazlı 45-46 denk geliyor
    formasyon çalışırsa tahta yükselen tepeler başlatma adımlarını atmaya başlıyor kanal içinde 1.39 bölgesi hacimli geçilirse haftalık kapanışlarda TREND başlatır orta vade benim seneryomda

27.04.2024 de paylaştığım seneryo güzel çalışıyor.
    sonu iyi olsun kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 809/916 İlkİlk ... 309709759799807808809810811819859909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •