Sayfa 806/875 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856 ... SonSon
Arama sonucu : 6993 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. TH'nin 2 adet profil resmi arasinda bence min. 1-2 mio usd'lik duruş farkı var , bence bi yerde parayı bulmuş olabilir borsa'dan çok da attığını düşünmuyorum ama manipule etmeye çalıştığı kesin hisseyi aynı Mathias gibi, benim anliyamadigim gercekten burda yazicak kadar portfoy tasiyan insanlarin hissenin gidişatına yön verebileceklerini dusunmeleri garibime giden , cunku balinalar ne zaman isterse kagit o zaman gidicek sen burda ne yazarsan yaz nafile , yok yere dusman kazanirsin gerisi boş.

sn demircelik pardon alıntı yapamadım. ufak miktarlarla onlarla uğraşmak bana angarya gelmeye başladı. bir süre kazandım sonra kaybettim de. çorba parası için değmeyeceğine kanaat getirdim bu kadar uğraşın. onun yerine portföyün çok ufak bir kısmıyla yüksek riskli bir şirkete yatırdım. batabilir ama batmazsa 5x-10x de yapabilir. o heyecan bana yetiyor başka maceralar aratmıyor

3.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Beyan esastır fakat yazılanlar sürekli gösterişli zengin bir hayatı işaret ediyorsa demekki o hayatlara özenme vardir.

1 milyon dolar batırmalar 20 mt yat dunya turununa cikmalar alayi atmasyon

Herkes yazıp çiziyor sinir yok atış serbest.

Kendini trader olarak adlandiran biri nasil stopsuz viobda islem yapar imkansiz...
    20 metre tekne mi

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Topikte eregli al-sat önerileri tavana vurmuş, ilginç geldi
    Müdahele etsene abi şaşıracağına.

5.  Alıntı Originally Posted by 5yearplan Yazıyı Oku
    sn demircelik pardon alıntı yapamadım. ufak miktarlarla onlarla uğraşmak bana angarya gelmeye başladı. bir süre kazandım sonra kaybettim de. çorba parası için değmeyeceğine kanaat getirdim bu kadar uğraşın. onun yerine portföyün çok ufak bir kısmıyla yüksek riskli bir şirkete yatırdım. batabilir ama batmazsa 5x-10x de yapabilir. o heyecan bana yetiyor başka maceralar aratmıyor
    Merhaba sn 5yearlplan. Eregl'de geçen süre öyle can sıktı ki her türlü alternatifi düşünüyor insan 😅 Şöyle fake make de olsa 1.45 1.50 dolarlara gelse en azından tekrardan bir miktar çeşitlendirmeye gitme düşüncem var epeydir. Geçen sefer Mittal satışı bitti, bilanço iyi olacak herhalde, neyse bedelsiz geldi falan derken 1.20lerde kendimizi bulduk 😂 gerçi bu sefer de satarız bu gider falan. Hayırlısı bakalım 😬

6.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Beyan esastır fakat yazılanlar sürekli gösterişli zengin bir hayatı işaret ediyorsa demekki o hayatlara özenme vardir.

1 milyon dolar batırmalar 20 mt yat dunya turununa cikmalar alayi atmasyon

Herkes yazıp çiziyor sinir yok atış serbest.

Kendini trader olarak adlandiran biri nasil stopsuz viobda islem yapar imkansiz...

20 metrelik yatım olacak burda yazacam birde elimde hisse olmamasına rağmen...

7. Bence kaza ile 55 ustune atsa sanki çok dökülen olicak gibime geliyo , biz daha yeni girdik ama cok bunalmis gordum beklemekten eregli'de , Mathias ile TH'nin biraz daha sıkı çalışması gerekir aslinda 😁

8. Hiç işim olmaz usta, lotlarımı okşamak bana yetiyor

Yakında X2 olacaklar daha bir zevkle okşayacağım ahahaa

Sahi ne oldu bizim bedelsiz işi ?

Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Müdahele etsene abi şaşıracağına.

Sayfa 806/875 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız