Sayfa 656/871 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 6963 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    portföy mü yapacaksınız ?
    Bu saatten sonra o parayı sıfırlayana kadar yeme planı da yapıyorum aslında. Çektiğim 2 senenin çilesi böyle çıkar...
    Beğendiğim sıfır arabayı alıp, Türkiye'yi dolaşacağım 1 yıl. Aklımda bu var...

Sonra Ereğli'nin kârı ne oldu? Türkiye'yi 1 yıl dolaştım, altıma sıfır araba, yanıma kâr kaldı diyeceğim... İşlerimi falan ayarlarsam tabii

Sonra başlarım portföy yapmaya...

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun, belki böylesi daha hayırlıdır yada yeni tecrübe kazanacaktır belki de daha alttan fazlasıyla yerine koyacaktır, kimbilir.
    Ama ben yinede üzüldüm, 2 yıldır çalış çabala lot topla sonrada şakkadanak ver
    Sağol.. aynen, garip hissediyorum, çıplak gibi

3. Millet de ciddiye almış hakkaten sattın mı falan Neymiş Araba alıp tr yi turlayacakmış Yeminle arkadaşım zıpladı yanımda manyak mısın ne oldu diyor.

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Sn Fedor..bir sizden beklemiyordum yalan yok...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Ben biraz daha alayım bağri, nolur nolmaz.
    Ben sattım uçtu dersen ileriki günlerde, bende sana üzülme yabancıya gitmedi lotların derim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Sn Fedor..bir sizden beklemiyordum yalan yok...

Sağolasın sn Zars! Teşekkürler..Hiç aklımda olmayan bir şey... Hala da düşünüyorum kararı uygulamış olsam da.

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sağolasın sn Zars! Teşekkürler..Hiç aklımda olmayan bir şey... Hala da düşünüyorum kararı uygulamış olsam da.
    Ne yaparsanız yapın inşallah kazançlı çıkarsınız, bunu tüm kalbimle istiyorum...belki günün birinde Ereğli de veya başka bir hissede tekrar karşılaşırız...

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Millet de ciddiye almış hakkaten sattın mı falan Neymiş Araba alıp tr yi turlayacakmış Yeminle arkadaşım zıpladı yanımda manyak mısın ne oldu diyor.
    NE manyak çıktın sen kardeşim... Kusura bakma da... Sattım diyorum, inandınız mı, aldım diyorum, alınır mı...

Buradaki arkadaşların yüzüsuyu hürmetine sana katlanıyorum... Ne yapmam lazım senin için onu söyle onu yapalım!

Sayfa 656/871 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •