Sayfa 664/865 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 6916 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sağolun Muzaffer bey kardeşim!
    Faiz 600 bini %36'dan aldı sabah iş bankası, günlük ama. Fon da aynı gibi sanırım. Düşünüyorum nasıl hareket edeceğimi de. Araba da beğendiğim 1.5 milyon skoda octavia... Çok para be Onu da düşünüyorum.

Senin de tüm stratejilerinde başarılı olmanı can-ı gönülden diliyorum.

Dostluklar baki, biraz kendimi toparlayım konuşuruz detalı da...

Başarılarının devamını diliyorum.
    Güzel araba kardeş. Allah kazasız, belasız, sevdiklerinle kullanmayı nasip etsin. Senin kararını da saygı ile karşılıyorum. Hatta bazen ben de bu şekilde düşünüyorum. Biriktir biriktir nereye kadar? Geldik 50 yaşına. Ama sonra potansiyel damadım aklıma geliyor ve arkamdan inşallah dua eder diyorum

2. Bence de ölü fiyat uzunca süre kullanmayacağım param olsa alıma devam ederdim şahsen. Düşüş yoksa başlığa gelen olmuyor hep taziyeye geliyorlar 😄

3. Bist30 da ki butun kagitlar neredeyse defter degerinin uzerinde işlem goruyor , enflasyonunda etkisiyle birçok kağıt önden fiyatlanmış durumda Ereğli hariç , tekrar söluyorumm çok ucuuzzzz , degerinin oldukca altinda işlem görüyor.

4. Son 1 senede yüzde 100 200 300 yapmış kağıtlar yüzde %4-5 primli son 3 senedir 40 tl de geviş getiren eregl ise yine 40 tl de . Kaçırdık arkasından bakıyoruz ne yapalım yazık. Ucuzluk dışında hiç bir hikayesi yok kağıdın başında da bir ton sıkıntısı cabası. Ki ucuzluğu da tartışılır aslında ne üretim artışı ne ciro artışı var. Karı zaten geçtim. Şurada 160 milyar (bir akıllı çıkıp vergi demesin şimdi) açıklayan thy var bankalar rekor karlar açıklıyor daha da artacak karları holdingler otomotiv mart ayı rekoru kırmış falan. eregl ucuz yeğenim al işte buralardan. Bütün millet aptal bi burda yazanlar akıllı zaten. Geçen bir arkadaşa özelden bir hisse yazdım idi izle bu senenin favori sektörlerinden olabilir diye yüzde 5 ATH ını yeniden deniyor. Umarım yararlanmıştır

5. öküz arabası ağır ağır yola giriyor treni kaçırmadan 3 5 daha tırtıklıyım bari..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Güzel araba kardeş. Allah kazasız, belasız, sevdiklerinle kullanmayı nasip etsin. Senin kararını da saygı ile karşılıyorum. Hatta bazen ben de bu şekilde düşünüyorum. Biriktir biriktir nereye kadar? Geldik 50 yaşına. Ama sonra potansiyel damadım aklıma geliyor ve arkamdan inşallah dua eder diyorum
    Amin hepimiz için İNŞALLAH! Sağolasın...
    Hayırlısı herkes için bakalım nereye evrileceğiz.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben biraz daha alayım bağri, nolur nolmaz.
    Ben sattım uçtu dersen ileriki günlerde, bende sana üzülme yabancıya gitmedi lotların derim
    Bi günde yüzde 4 benim için çok büyük bir rakkam
    Dün alınan ekistra malları 41 den verdim, napim kar gördünnü dayanamıyorum, ana mal duruy

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. Mathias boş musun sen? Git kağıdınla ilgilen ergen ergen millete salça olacağına.

Sayfa 664/865 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •