Sayfa 818/897 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868 ... SonSon
Arama sonucu : 7173 madde; 6,537 - 6,544 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by aktauboy Yazıyı Oku
    ya arkadaş neden gelip burada kardemir anlatırsınız. Bize ne kardemirden. Subliminal mesaj vererek kardemire yönlendirme seziyorum. Mathias haklı galiba, bunların 3 ü de fedor, yada hepsi ekip, bir de wiper var tabii. O da küçük hisseleri anlatıyor, yok kstur mus yok pkartmış. Bize ne kardeşim bunlardan, ereğli hakkında yazacaksan yaz ya da sadece oku....
    Ya her şeyde komplo aramayın be kardeşim. Adama ben sordum kardemir hakkında bilgin var mı diye. Aynı sektördeki hisseyi de mi kıyaslayamayacağız? Diğer hisseler de 2 3 mesajda lafı geçti. Evet hepimiz fedoruz. Sen mathias'a inanmaya devam et.

2. Eregl kardemir kardeştir ayırmaya çalışan kalleshtir

Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Ya her şeyde komplo aramayın be kardeşim. Adama ben sordum kardemir hakkında bilgin var mı diye. Aynı sektördeki hisseyi de mi kıyaslayamayacağız? Diğer hisseler de 2 3 mesajda lafı geçti. Evet hepimiz fedoruz. Sen mathias'a inanmaya devam et.
    Sorduğunuz kişinin sektörü geçtim taşıdığı hisse ile ilgili bilgisi yok , eaf ile mi bof ile mi üretim yapıyor onu bilmiyor

4.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Ah be fedorcuğum... Ah...

Yönetim uyuma forumuna sahip çık Yol geçen hanı olmuş, 3'er 5'er nick...

Alıntı Originally Posted by aktauboy Yazıyı Oku
    ya arkadaş neden gelip burada kardemir anlatırsınız. Bize ne kardemirden. Subliminal mesaj vererek kardemire yönlendirme seziyorum. Mathias haklı galiba, bunların 3 ü de fedor, yada hepsi ekip, bir de wiper var tabii. O da küçük hisseleri anlatıyor, yok kstur mus yok pkartmış. Bize ne kardeşim bunlardan, ereğli hakkında yazacaksan yaz ya da sadece oku....
    ben çelik işini anlamak için yazıyorum. ereğli kardemirin yıllar önce yaptığı yatırımı yapıyor. karşılaştırmanın ne zararı var? şurada metalürjist bir arkadaş çıksa şu konuları anlatsa bedavaya ben dinlerim şahsen. artı orda kardemirin hurda maliyeti var demişim ithal hurda da maliyetli bir şey. hatta ekleyeyim doğalgazla elektrik üretiyor kapasitesini artırabilmek için. öyle güneşle, rüzgar olacak iş değil bu çelik işi. onun da maliyeti var. diyeceksen senin kafan karışık bizim de kafamızı karıştırma ona ok

6.  Alıntı Originally Posted by aktauboy Yazıyı Oku
    Aynenn. Dikkat ediyor musunuz bilmiyorum ama elinde hisse olmayanın yazma hakkı olmadığını savunan fedor ne zaman anılsa nicki aşağıda bile olmasa hemen damlıyor. 1.5 senedir benim burada gördüğüm topiği devamlı bi köpürtme devamlı canlı tutma çabası var. En olmadı kahve muhabbeti açılıyor. 1.5 senede yüzde 200 300 yapmış hisselerde burada yazılanın 20 de biri yazı yazılmıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    Sorduğunuz kişinin sektörü geçtim taşıdığı hisse ile ilgili bilgisi yok , eaf ile mi bof ile mi üretim yapıyor onu bilmiyor
    Yoksa bilmiyorum der. Ben milletin seceresini mi tutuyorum neyi biliyor bilmiyor. Bilen biri yanıtlar görürse. Bundan bile mevzu çıkarıyorsunuz.

8. Mathias, bu sayfadan kopamıyorum, alışkanlık, arkadaşlarım var, Ereğli'yi de takip ediyorum. Ereğli'de değilim ama... %5 falan totalde Ereğli'den gerideyim toplamda.... Hisselerimin ekran görüntüsü aşağıda.

Bir de buranın yoğun olması çok küçük yatırımcı olmasından da ziyade, diğer sayfalarda kimse yok, forumlar boş... Dolayısı ile buraya bakıyorum arada, adım geçince de cevap veriyorum ama mesgul etmemek ve dostları rahatsız etmemek için olabildiğince kendimi uzak tutuyorum.

Sayfa 818/897 İlkİlk ... 318718768808816817818819820828868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •