Sayfa 226/875 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 6994 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Bence burda bıraksın, seneye baskılayamaz yoksa

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    amaç baskılamak mı ? neden elindeki hisselerin yükselmesini istemiyormu, geçen seneden beri zaten satıyor yükselsin seneyede satar.

2. Eğer o haber doğruysa şirketin gidişatı ile alakalı olumsuz bir durum olduğu için değil, daha büyük işlerin peşinde olduğu için mecburen satıyor demektir. Olumlu bir haber aslında hisse için.

Nasıl bir fonsa adamlar gaz çıkarsa burada dağlar devriliyor.

Bunlar için önemsiz küsürat ayarında miktarlar galiba ellerinden çıkardıkları lotlar. Excel tablosunda satır kaplıyor, göz tırmalıyor diye sildikleri 0.1% luk varlık galiba eregl

Onların küsürat olarak baktıkları miktarlar bu şirketin % bilmemkaçını oluşturuyordu ve bu şirket 1-2 sene önce Türkiye'deki en büyük şirketti borsada

Global piyasalarda kum tanesi gibiyiz

3.  Alıntı Originally Posted by A.Orhan Yazıyı Oku
    amaç baskılamak mı ? neden elindeki hisselerin yükselmesini istemiyormu, geçen seneden beri zaten satıyor yükselsin seneyede satar.
    Yok yanlış anladınız, 2 senedir tam bilanço sezonunda karşımıza çıkınca latife etmek istedim, tabii ki ben de bir an önce satmasını istiyorum zaten ne kaldı elinde, bitirsin de bir daha kafa karıştırmasın...ayrıca bu satma şekli bence kötü niyetli...

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Küçük hisse derken küçük hissedar oldukları hisseleri kastetmek istemiş bence...

5.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Bence de sebep bu olamaz...Linkde yer alan soruşturma dosyasında Mittal'in elden çıkarmayı taahhüt ettiği varlıklar arasında Türkiye'yi göremedim...

ArcelorMittal, Komisyon'un sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş ve galvanizli yassı karbon çeliğe ilişkin endişelerini tam olarak ele alan bir dizi taahhüt önerdi.*ArcelorMittal özellikle Belçika'da (Liège), Çek Cumhuriyeti'nde (Ostrava), Lüksemburg'da (Dudelange), İtalya'da (Piombino), Romanya'da (Galati) ve Eski Yugoslav Cumhuriyeti'nde geniş bir üretim varlıkları paketini elden çıkarmayı teklif etti. Makedonya (Üsküp).*Ayrıca ArcelorMittal, Fransa ve İtalya'daki bazı dağıtım varlıklarını elden çıkarmayı teklif etti.

hadi şimdiki satış bu yüzden olsun , geçen seneki satış neden oldu o zaman ? bence satmasında ereğli nin değişen temettü politikası nın da etkisi var

yine algı yapılıyor , geçen yıl maden şimdi de buna benzer haberler ... hep de ne hikmetse mittal satışına denk geliyor bu işler

6.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    hadi şimdiki satış bu yüzden olsun , geçen seneki satış neden oldu o zaman ? bence satmasında ereğli nin değişen temettü politikası nın da etkisi var
    içeriden haber aldılarsa bilmem de, temettüden önce satışa başlamıştı...

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    içeriden haber aldılarsa bilmem de, temettüden önce satışa başlamıştı...
    fedor 400 küsür milyon lotu olan bilançoyu da temettüyü de önden bilmiyor mu sence ? yapma fedor illa haberleri vardır

maden haberini hatırla sonrasını hatırla , kap bildirimleri sonradan bıçak gibi kesildi , sigorta için bile parayı aldık diye kap atmadılar ...

8.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    fedor 400 küsür milyon lotu olan bilançoyu da temettüyü de önden bilmiyor mu sence ? yapma fedor illa haberleri vardır
    Vardır tabii, bir şey demiyorum ama inanmak istemiyorum. GK'da da bize telefona bile çıkmıyorlar dediler Mittal için, sanki çıksa lotları biz alalım diyecekti Oyak!

Sayfa 226/875 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •