Sayfa 370/864 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon
Arama sonucu : 6907 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    oyak şüphelendiriyor derken fedor , açar mısın biraz ? buradan sıkıntı olacağını düşünürsen özelden de yazabilirsin
    Niyet okumaya çalışıyoruz artık, bir şey bildiğimden değil, çok soru var. Niye geri alım yapıyor, niye şimdi?

Bakalım bugün de alacak mı? Alırsa öyle bir şaşırırım ki...

2. oyak yine tahtada
    şirket mi acaba bu ...

https://share.matriksdata.com/shareM...03061120429639

3. 5377 lot sattım. Başka kağıda geçtim 6.000 lot olarak geri dönerim

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    oyak yine tahtada
    şirket mi acaba bu ...

https://share.matriksdata.com/shareM...03061120429639
    Muhtemelen azar azar alıyorlar bugün de. Gün sonu göreceğiz.

5.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Muhtemelen azar azar alıyorlar bugün de. Gün sonu göreceğiz.
    Halbuki azar azar değil de şöyle şaakk 100 milyon şaak bi 100 milyon lot daha. Çil yavrusu gibi dağılırlar 🤣🤣

https://youtu.be/Po809h94mgU?feature=shared

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Niyet okumaya çalışıyoruz artık, bir şey bildiğimden değil, çok soru var. Niye geri alım yapıyor, niye şimdi?

Bakalım bugün de alacak mı? Alırsa öyle bir şaşırırım ki...
    Çizdirdiler karizmayı şimdi toparlamaya uğraşıyorlar bence …

Benim en çok takıldığım konu , iyi niyetli olsalar idi , geçen yıl da bu yılki gibi sembolik de olsa 45 kuruş temettü verebilirlerdi ama vermediler , Ereğli temetttü hissesi algısını bile isteye bozdular …

Geçen yıl sembolik bi temettü etkisi inan çok farklı olabilirdi bilmiyorum ben öyle düşünüyorum

Ama sonuçta Oyak a güvenim kalmadı , artık trade dışında Ereğli & isdmr zor alırım … şu an var ama trade için aldım uzun uzadıya tutmam

7. bari kardemir i alın

8.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    Çizdirdiler karizmayı şimdi toparlamaya uğraşıyorlar bence …

Benim en çok takıldığım konu , iyi niyetli olsalar idi , geçen yıl da bu yılki gibi sembolik de olsa 45 kuruş temettü verebilirlerdi ama vermediler , Ereğli temetttü hissesi algısını bile isteye bozdular …

Geçen yıl sembolik bi temettü etkisi inan çok farklı olabilirdi bilmiyorum ben öyle düşünüyorum

Ama sonuçta Oyak a güvenim kalmadı , artık trade dışında Ereğli & isdmr zor alırım … şu an var ama trade için aldım uzun uzadıya tutmam
    İşin o kadar basit olduğunu düşünmüyorum. Evet algıyı bilerek bozdular, kaç defa yazdım burada...
    Kim iyi niyetli? Devlet bile iyi niyetli değil, sen herkesi kendin gibi görme... Hayat acımasız... 2 sene önce Tüpraş da iyi niyetli değildi ona bakarsan, nasıl, ne zaman ve nereden baktığına göre değişir.

Güvenin kalmadı da, devlete, hükümete güvenin var mı mesela? O bile bir günde doları %80 düşürüp seni zarar uğratabiliyor, işine öyle geliyorsa...
    Bakalım neler olacak... Bunların böyle olması benim hoşuma gidiyor demek değil tabii bu... Ama burası Türkiye...
    Son düzenleme : fedoramca; 06-03-2024 saat: 12:20.

Sayfa 370/864 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •