Sayfa 805/874 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855 ... SonSon
Arama sonucu : 6992 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Kardemir'de ton olarak satışlar artmış Favök eksi. Amme hizmeti yapmış resmen. Düzelirse diye bekliyoz bizde. dün bi dolaştım bira içilen yerler tıklım tıklım bi de turizm iyi geçerse. Kardemir posizyonlarını satıp Tuborg pozisyonlarımı artırmamak için kendimi zor tutuyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Ben bu arkadaşın nicki kadar kendi nickimi hatırlamıyorum.) kendisi de hatırlamıyordur aldığı nickleri .) ilkin gubrf 2-3 tllerde süründürürken forumunda görmüştüm sunlife idi.
    vay be nasıl hatırladın...sunlife benim 2006 larda kullandığım nik..hafızan iyiymiş..

3. Çin'de bi hareketlenme var gibi gibi sanki sanki ☝

4.  Alıntı Originally Posted by XTrader+ Yazıyı Oku
    diskalifiye olmadı wiper nikim sebebini yazdım yönetimi bilgilendirdim..
    Yoksa sen fedor musun? Mathias a göre yeni bir nickle üye olanlar fedor oluyor otomatik olarak 😂 şaka bir yana hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    2007'de de VİOP ta 1 milyon dolar civarı bir kaybım olmuştu. Kısa pozisyonda (30 endekste düşüş yönünde açılan pozisyon) iken elime verdiler. Ekim 2007 deki tarihi zirvenin tam arifesi idi. Teşhisim %100 doğr ama zamanlamam 2 ay kadar erkendi. ABD kaynaklı büyük bir çöküş bekliyordum borsada. Bu beklentim fazlasıyla gerçekleşti ve borsa göçtü ama 2 ay erken davrandığım için elimde patladı. Eğer zamanlamam doğru olsaydı 1 milyon dolar kayıp 10 milyon dolar kara dönüşecekti.
    2007'de VİOP'u bilen yoktu. Siz belki o dönemler beyaz yaka olarak çalışıyorsanız hatırlarsınız piyasa oturmamıştı. Ben daha sonra Nuri Sevgen hoca'dan ders almıştım VİOP'a hakim olabilmek için. O günden bugüne hala Türkiye vadeli işlemler piyasasının ruletten hallice olduğuna inanıyorum. Bu arada 2007'nin 1 milyon doları bugünün 3 milyon doları diyebiliriz. Büyük kayıp yaşamışsınız.

6. fedoramca burada geçen yıl yazılım diyordum hatırlarsan... o zamanlar bir türlü kfein almak nasip olmadı 20 tl lerden ama linki yakaladım 85 tl lerden oda 500 tl ye dayandı...hepsinin ortak özelliği sermayesi az lotu az olan şirketler...dolaşımda yeterince para olmayınca sığ hisseler revaçta oluyor...

7.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Çin'de bi hareketlenme var gibi gibi sanki sanki â˜
    Dün Hrc Fob China 531 dolardı. Yüzde 2.54 artarak 544.5 dolar olmuş. Yarın bakalım bunun etkisiyle 43.9 üstüne atacak mı. Ama kardemir bilanço tepkisi ne olur ondan emin değilim.

Gerçi Fed kararı var bir de. Karar belli de Powell yine ortalığı karıştırır gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    2007'de VİOP'u bilen yoktu. Siz belki o dönemler beyaz yaka olarak çalışıyorsanız hatırlarsınız piyasa oturmamıştı. Ben daha sonra Nuri Sevgen hoca'dan ders almıştım VİOP'a hakim olabilmek için. O günden bugüne hala Türkiye vadeli işlemler piyasasının ruletten hallice olduğuna inanıyorum. Bu arada 2007'nin 1 milyon doları bugünün 3 milyon doları diyebiliriz. Büyük kayıp yaşamışsınız.
    Beyan esastır fakat yazılanlar sürekli gösterişli zengin bir hayatı işaret ediyorsa demekki o hayatlara özenme vardir.

1 milyon dolar batırmalar 20 mt yat dunya turununa cikmalar alayi atmasyon

Herkes yazıp çiziyor sinir yok atış serbest.

Kendini trader olarak adlandiran biri nasil stopsuz viobda islem yapar imkansiz...

Sayfa 805/874 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •