Sayfa 800/883 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850 ... SonSon
Arama sonucu : 7057 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Aptal insandan korkmam aptal taklidi yapandan korktuğum kadar.

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O da eskiden böyle değildi. Şimdi deşifre oldu kafasına odunu yiyeceğini biliyor. Arşiv denen birşey var. Orada da neler var neler. Yoksa tarz değiştirmiş değil. Diğeri de öğrenir.
    İyi izle tahtayı. 0.03 eksi borsada 1.45 ekside hisse.. Sana da öğreteceğim ama öğrettiğim insanın bunu kabul etmesini beklerim. Henüz daha bu karakterde birisi çıkmadı hayatta karşıma. Sende yan çizeceksin eminim. Bak buradakiler uslup falan takılmaya devam ediyorlar. Birileri ilk çeyrek bilanço diye üfürüp mal satma telaşında. Sorduk geçen çeyrek 46 milyar ciro ile zarar açıklayan kurum 53 milyar bu çeyrek beklenen ciro ile nasıl 5 milyar kar yapacak marjlar daha da berbat olduğu halde ?. Cevap çıkmadı kimseden.
    Bu arada bilanço olmadı mı sorun değil bedelsiz manipülasyonu var . Bu tahtanın en az 1.5 - 2 senesi var adam gibi bir dolar bazlı trend çizmeye başlaması için. Gerisi laga luga dır gözümde . O sürenin sonunda da 1 dolardan tahtayı alırlar 2.2 2.5 dolarda tut şunu biz bi yere bakıp geleceğiz hedef 10 dolar derler verirler eline bi 5 sene daha sürünür.

3. Senin başka işin yok mu? Ulen burada kelime kelime gönderi gönderi topiği takip ederken sen işini ne ara yapabiliyorsun? Ben böyle amme hizmeti görmedim. Ne kadar düşüncelisin sen böyle.

Senin işin hisse net yorumculuğu arası borsacı mı? Ulen büyük analist peki soruyormusun? Piyasanın 1,5-2 senesi var mı?

Geçen FROTO desteği kırıp 700 de alınca soluğu hiç gıkının çıktığını görmedim. Hatta ortalardan kayboldun yoktun!

Bak gerçekten iyi niyetli değilsin elini o kadar belli ediyorsun ki en sonunda herkes uyanacak mevzuya. Hiç olmazsa burada neye kalkışıyorsan az öz yap ki belki yedirirsin benden sana tavsiye....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Senin başka işin yok mu? Ulen burada kelime kelime gönderi gönderi topiği takip ederken sen işini ne ara yapabiliyorsun? Ben böyle amme hizmeti görmedim. Ne kadar düşüncelisin sen böyle.

Senin işin hisse net yorumculuğu arası borsacı mı? Ulen büyük analist peki soruyormusun? Piyasanın 1,5-2 senesi var mı?

Geçen FROTO desteği kırıp 700 de alınca soluğu hiç gıkının çıktığını görmedim. Hatta ortalardan kayboldun yoktun!

Bak gerçekten iyi niyetli değilsin elini o kadar belli ediyorsun ki en sonunda herkes uyanacak mevzuya. Hiç olmazsa burada neye kalkışıyorsan az öz yap ki belki yedirirsin benden sana tavsiye....
    Saçma yorumlarla mı devam edeceğiz. ? Bu mudur cevabın. Gerçi geçen de grafik ile Teknik bir soru sordum onu da gargaraya getirdin . Sonra uslup efendim yok karakter. Yine bir yazı yazıyorum sana yine saçma sapalak neden yazdın yazmadın 700 de ortadan neden kayboldun (ki kaybolmadım dı ama çamut at izi kalsın ) . Sen 2 dolarda hisseyi köpürtüp herkesi mal sahibi yapıp da 1.2 dolar de memleketi dolanacam arkadaşa borç verdim bahanesi ile satan arkadaşı sorgula bence. Hadi kardeşim. Ben sana 2 gömlek büyük gelirim.

5. Çok sevdiğin abin böyle yine bir yerde mangalda kül bırakmıyordu çat holdingleşme haberi düştü şok. Hiç şaşmaz bende burada ne olacak çok merak ediyorum. Bak ben sana analizin kralını yaptım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Mathias 2 rapor var deniz ve teb. Deniz'in favök beklentisi daha iyi. Teb fazla bir değişiklik beklemese de nakit maliyet kalemlerinin iyileşmesini öne sürmüş... ek olarak deprem sigortası ve vergi gelirleri olabilir denmiş. Sordum diyorsun da bu raporları açıklayan buradakiler değil. Bir ara Bof tesislerde 130 dolara çıkmıştı marj. Hadi bizi geçtim, şimdi de Teb'i ve Deniz Yatırım'ı manüpülasyon ile itham ediyorsun. Çok meraklıysan yaz bu kurumlara sana izah etsinler.

Şiir gibi yazıyor Abim.
    Teknikte zorlama yoktur..

8.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Phillip Caital

Günlük hisse önerilerimiz EREGL, KOZAL ve TAVHL dir.

https://twitter.com/egelee45/status/...tVrhM06gvyASxQ
    philip capital bir daha öneri vermesin

Sayfa 800/883 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •