Sayfa 881/881 İlkİlk ... 381781831871879880881
Arama sonucu : 7044 madde; 7,041 - 7,044 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Herkes gergin 🥲

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

2. Gecmis mesajlarima bak
    orada alim ve satimlarin ekran goruntusu var hayallerle islem yapilmadigini anlamana yardimci olur
    iyi yada kotu beklentiler dogrultusunda islem yapilmistir
    badem sadece bir ornek bunu bile anlayamiyorsan sen nasil gelecek icin tahminde bulunuyorsun
    yaniden ve son kez yazayim
    ereglinin 5dakikalik grafigi ile teknik bakilip orta ve uzun vade yorum yapan insan teknikden zaten anlamiyordur
    benide sinirlendirdi bu lale .
    sen daha vitamin iken ben eregli icin istikamet 1.2$ diyordum hatta kizildag ve muritleri hergun linc ediyordu

Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Bak culpable sana birşey daha yazim nasıl hayaller ile yaşadığını anla . Badem girerse diyorsun. Bu tahtaya 2 dolar ortalama ile 500 küsür milyon lot geldi. 1 milyar dolar eder. Borsayı götüreceğim diye senin bademler diye ifade ettiğin ekip tek bir kağıda 1 milyar dolar gömmez. Borsa sandığından çok daha az para ile kaldırılıp indiriliyor. Takası toplu bir ton kağıt varken neden 1 milyar doları eregl ye gömsünler de sürmeye çalışsınlar. eregl in endekse etkisi ne kadar . Borsa sıkıştı (kim sıkıştıracak ki ) buradada mantığın ters yani. Bademler bu kadar hakimlerse herşeye borsa neden sıkışsın.
    Yani hayaller istekler temenniler falan da GERÇEKLER başka. Bunları kendi içinde yaşa tabi ama bu hayalleri temennileri falan buralarda paylaşma. Geçen sene bir ekip paylaştı etti 2 dolarlarda hergün yazarak sonuç meydanda. ACI GERÇEKLER.Mital satışı bitsin füze. Alan birşey biliyorsa alıyor yeğenim al buralarda işteeeeee. Değil mi?
    ....

3. Sıkmayın canınızı hayat kısa aç sen de bir kokokola

Ytd

4. adama anlatmak istedigimiz sey burasi bist olmaz diye bir sey yok
    her an hersey olabilir
    onceki islemlerde beklentim asagi yonde idi kisa zamanda dolar bazinda %80 kazandirmisti hisseleri sattim
    aksam beklenmedik temettu aciklandi ustune 1$ daha koydu oradan dusmeye basladi
    hisse 1.2 dolari gordu alim yapmadik cunku global kotu oldugu icin zaman maliyetini almak istemedik ama bu demek degildirki hisse burada surunecek
    Ornek diyoruz : aksam bir karar alirlar hisse kisa zamanda 1$ prim yapar
    zaman maliyetini almak istemiyen kisilerde bu firsati kacirmis olur[mesela benim gibi]
    hissenin 2 yil burada sabit kalacagini dusunsem saniye durmadan gider vadelisinde short acarim miss gibi bedavadan kazanc

hisse 3$a cikicak yada 1$ dusucek bunlarin bir anlami yok bu hedefler dogrultusunda herhangi bir islem aciyorsan o zaman kayda deger
    yoksa sabah aksam gel 1$ 3$ hedefi ver burdakilere ne senin gazoz kapagi ile actigin islemlerin hedeflerinden
    ....

Sayfa 881/881 İlkİlk ... 381781831871879880881

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •