Sayfa 199/342 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. bir piyasa yapıcı koymak zor degil

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Yönetim, lütfen sesimizi duyun.
    Şirketin değerinin olması gerekene göre çok düşük kalmasının bir numaralı sebebi likidite problemidir.
    http://www.borsaistanbul.com/urunler...yasa-yapicilik
    BU konuya bir çözüm bulursanız (ki zor değil) yatırımcı havuzu kat ve kat artacaktır.
    Biz şirketin degerini bulmasını istiyoruz. BUradaki hic bir yatırımcının bugun alayım yarın satayım tipi yatırımcı olmadıgı bir gercek ..
    yoksa zaten bakab’da olmazlardı.
    Piyasa yapıcılıgı veya farklı bir metodla (bolunme vs..) likiditenin artmasına yardımcı olun.
    Likidite olmayan yere ne yatırım fonları girer, ne yabancı, ne emeklilik fonları..
    2025 de gercekten hedefleriniz soylediklerinizle uyumlu ise, şirketin buna layık bir ikincil piyasası olması Bakab’a yakısandır.
    BAKAB’da piyasa oyuncularının kafasındaki dandik 3-5 kurusluk şirketlerle aynı teraziye koyulma imajını silmek için tek yapılması gereken likidite sağlanmasıdır.

3. 2025 hedefi yatırımcıyı ayakta dürtmek için söylenmiş bir laf.

5 yılda 50 milyon euroluk yatırım yapacaksın şirket değerin 40 milyon euro bile olmayacak, bu kadar yatırıma rağmen satışların 5-6 yıldır hiç artmayacak ondan sonra 2025' te Avrupa'nın en büyüklerinden biri olacağız masalı. Utanmasalar 2050 falan derler de en çok 2025' e kadar gidebilmişler.

Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    2025 hedefi yatırımcıyı ayakta dürtmek için söylenmiş bir laf.

5 yılda 50 milyon euroluk yatırım yapacaksın şirket değerin 40 milyon euro bile olmayacak, bu kadar yatırıma rağmen satışların 5-6 yıldır hiç artmayacak ondan sonra 2025' te Avrupa'nın en büyüklerinden biri olacağız masalı. Utanmasalar 2050 falan derler de en çok 2025' e kadar gidebilmişler.
    BN KENDİ ADIMA YENİ YATIRIMCILAR KAGIDA KAZANDIRIYORUM.2 tane arkadas azar azar alıma baslattım.biri bebe doktoru işbnk tan gunluk 200-300 lotcuk alıyor.en son dun 5.8 den 200 lotcuk hupletmiş.miktar az ama gunluk alıyor...vizite ucretlerini bakaba a bagladı.1 yıl 2 yıl 3 yıl bu iyatlarda oldukca alacak...1 yılda en az 50 bn lot demek.cb ye alıslarda rakip demek...vizyon 2025 demiş , avrupanın onde gelen ulusal firması olacz demiş...hep tersını dusunun bunlarla aynı kayıktaysanız.
    adamların ısıs gucu alavere dalavere...yıllardır ky soydular...koskoca sirket 40 milyon euro degerinde ...ama onlar içinde cember daralıyor...avrurpada ulusal lider sirket vizyonuna ilerlerken yurt i.inde global firmaların acımasız rekabetine yaklandılar...eskisi kadar cok bak ambalj urunu goremiyoruz hazır gıdalarda....ytd

5. yonetim sesimizi duydu likidite yarattı. tesekkurler yonetim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,704
     Alıntı Originally Posted by dermite Yazıyı Oku
    yonetim sesimizi duydu likidite yarattı. tesekkurler yonetim.

Nasıl oldu anlamadım, nasıl likit oldu BAKAB açarmısın biraz.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7. hacim arttı ptron mal alıyor 573-575 veren verebiliyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,704
     Alıntı Originally Posted by dermite Yazıyı Oku
    hacim arttı ptron mal alıyor 573-575 veren verebiliyor

Dermite hocam nasıl anladın patron olduğunu kademeler dolumu, cem BAKİOĞLU genellikle GLOBAL den işlem yapar ama.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 199/342 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •