Sayfa 270/342 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Ne demezsın

2.  Alıntı Originally Posted by antispek Yazıyı Oku
    Borsayı Bakab tuttu bugün
    :)

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yaa aynen, ben çıkmasa idim artıda kapatacaktı muhtemelen ama LOGOP almam gerekiyordu.

Tebrikler etmek gerekir. Borsanın düşüşüne ayak uydurmadı. Helal olsun. :bravo:

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Sayın yarımada hocam BAKAB'ın bu kadar dik duruşu iyi bir temettü mesala atıyorum 60-75 kuruş bir temettü'nün ayak seslerimi ?

Yoksa enaz %100 bedelsizin habercisimi, yoksa gene üç beş kişinin hisse almasımıdır.

Cuma günü ve bugün bayağı dik duruyor, yorumun nedir. Sevgiler saygılar herkese boool kazançlı bir hafta dilerim.
    Sayın yarımada hocam gözünden kaçtı galiba yanıtını merakla bekliyorum, sevgiler saygılar.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5. Sayın güccükyatırımcı bu sene bedelsiz beklemiyorum. Temettü ise tahmini zor olan bir konu çünkü belli bir verisi yok. Patronlar ne isterse onu dağıtır ancak ben 10-12 milyon bekliyorum.

Volatil hareketler büyük oranda sosyal medyada yazılan yorumlar yüzünden oluyor. Zaten hisseyi kontrol eden grup yükselişlerde hemen satış tarafına geçiyor.

Bu hissede yaptığım yorumları da sadece şirketi çok iyi tanıyan birinin yorumları olarak görmek gerekir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Sayın güccükyatırımcı bu sene bedelsiz beklemiyorum. Temettü ise tahmini zor olan bir konu çünkü belli bir verisi yok. Patronlar ne isterse onu dağıtır ancak ben 10-12 milyon bekliyorum.

Volatil hareketler büyük oranda sosyal medyada yazılan yorumlar yüzünden oluyor. Zaten hisseyi kontrol eden grup yükselişlerde hemen satış tarafına geçiyor.

Bu hissede yaptığım yorumları da sadece şirketi çok iyi tanıyan birinin yorumları olarak görmek gerekir.
    Zaman ayırıp yazdığın için teşekkürederim hocam, bekleyeceğiz sabırla.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 270/342 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •