Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 19 madde; 17 - 19 arası.

Konu: YUNSA - Yünsa

1. Hissede dünki hareketlenmenin nedeni belli oldu. %700 bedelsiz kararı bugün kap'a verildi. Kurumsallık da yok, sektör de kötü. Çok yazık..
    "Hukuk hak ve adaleti bağdaştırma sanatıdır."

2. Birileri haberi dün almış. Uzun süredir hareketsiz olan hissenin, bedelsiz haberi öncesi dün birden %7 prim yapması başka nasıl açıklanabilir?

Bu durum kanunlara göre suç. Ancak kim bunu ispatlayacak ki? Yapanın yanında kar kalacak.

YKS sorularını hazırlayan görevliler sınav öncesi 40 gün dış dünyayla haberleşmenin olmadığı bir mekanda çalışacaklarmış güvenlik için. Dışarıya herhangi bir bilgi sızmaması için alınan bir güvenlik önlemi.

Bedelsiz kararını şirketlerin yönetim kurulları alır. Belki bu kararda şirketin üst düzey yöneticilerinin de etkisi olabilir. Yönetim kurulu üyeleri ile bir kısım üst yöneticilerin bu bilgiyi sır gibi sakladıkları konusunda güvenimiz var mı? En azından ortaya çıkan durum itibariyle YOK.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

,,!!!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •