Sayfa 357/1004 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Buradan sonrasini okumadım" SURİYE-IRAK ve KÜRT KARTI meselesinde gösteriyordu.
    Askerlerini çekmekten söz eden TRUMP, Başkan Erdoğan'a mektup yolluyor ve çözüm için ricacı oluyordu"
    Arkadaşım çok yanlış düşünüyorsunuz bu kişi çoğu olayın öncesinde Mevcut İktidara da ne uyarılarda bulundu, eleştiriler yaptı. Bu başka türlü biri. Haklısındır gönlü o tarafta olabilir ama aklı başka çalışıyor bu adamın. Beni ilgilendiren kısmı yazdığı bir çok şeyin başkaları tarafından hiç dile getirilmemesi. Piyasayı okurken bu aykırı adamları takip etmek gerekli.

https://twitter.com/drinancs/status/1762636579691000029

Bu adamda çok ilginç biri bir para yönetenin bakması gerektiği gibi bakıyor olaylara hep.Doğruya doğru yanlışa yanlış.

Murat Sağman- Murat Salar. Bu adamların o taraf bu taraf işi olmaz para yönetirken.Olamaz çünkü çuvallarlar. Gerçek bir finansçı piyasanın herkesten büyük olduğunu iyi bilir. Ya da aksine kalkışmış dersini almıştır.

Sayın Bulut beni yanlış anlama benim için 14 mayıs seçiminden sonra muhalefet kazanmış iktidar kazanmış o göreve getirilenin adı ahmet olmuş mehmet olmuş ya da gaye olmuş hakan olmuş pek bir önemi yok.Çünkü yapılması gereken belli. Yapmamak gibi bir seçenekte benim kanımca mümkün değil. Stratejimi hep buna kurdum. Ha dersin ki başarılı olmazsa ; başarılı olmasa da bir ilerleme olur işin sonu hiç olmazsa Nebati işi gibi olmaz.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Trump ın nasıl bir hitabet kullandığını biliyoruz..

Rica etti sözüne ben inanmam...
    Yazanı da samimi bulmam..

3. Dr. Nuri Sevgen
    @nurisevgen
    ·
    19d
    BES fonlarımda nakite falan geçtiğim yok arkadaşlar
    30 yıldan fazladır bu işi yapan biri olarak o kadar saf olduğumu düşmeniz garip��

BES’te yatırım yaptığım ALI kodlu hisse fonunu satıp altın fonu almıştım
    Enflasyonist ortamda para boşta kalmaz
    Bu da kanıtı 15 şubat

Nuri beyi kızdırmışlar
    bir yorum daha koyucam piyasaya bakış açısı olarak

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Dr. Nuri Sevgen
    @nurisevgen
    ·
    19d
    BES fonlarımda nakite falan geçtiğim yok arkadaşlar
    30 yıldan fazladır bu işi yapan biri olarak o kadar saf olduğumu düşmeniz garip��

BESâ��te yatırım yaptığım ALI kodlu hisse fonunu satıp altın fonu almıştım
    Enflasyonist ortamda para boşta kalmaz
    Bu da kanıtı 15 şubat

Nuri beyi kızdırmışlar
    bir yorum daha koyucam piyasaya bakış açısı olarak
    Nuri bey e nakite geçtiği için laf ediliyor..
    Anlayamıyorum bu insanları. Adam kendince risk almak istememiş parasını çıkarmış borsadan ...
    Şimdi not arttı bak hissesi yok diye dalga da geçiyor...
    Risk görmüş çıkmış. Herkesi kendileri gibi borsacılık oynadığını sanıyorlar..
    Son düzenleme : emregunes; 09-03-2024 saat: 11:43.

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Trump ın nasıl bir hitabet kullandığını biliyoruz..

daha o yazıda bir sürü apsürt hikaye daha varda konuştukça sakız gibi uzar.
    ben basit graf basit soru sormayı severim sorularımıda sorarım cvp layan gelir cevaplar.
    ekonomi neden buraya geldi.
    2 seneden beri koltuk için yapılan yapılmasaydı , bu kadar ekonomi zarar görürmüydü.
    kendimizi kandırmayalım herkes neyin ne olduğunu biliyor bu ülkede ama üç maymunu oynayan çok olduğundan çözüm bulunmuyor siyasetçininde işine geliyor .

6. Gönderi
    Yeni gönderileri gör
    Sohbet
    Fatih TONGUÇ (Pride Veteran)
    @prideveteran1
    Hepimiz #Fitch kararına sevindik.

Ama aslında bu not ile 2004-2005 seviyesine geri yükseldik.

2018’den beri alınan hatalı kararlarla tepe taklak notumuz yıllarca düştü.

2008 krizinde battı denen Yunanistan altın çocuk oldu.

Evet ekonomi döngüseldir ama aynı hataların tekrarından kaçınmak için o dönem yapılan hatalar rasyonel akılla sorgulanmalı.

İnşallah ileride bu dediğim olur. Şu an çok zor farkındayım.

Son dönemde İsveç’in, NATO üyeliğinin kabulü ile uluslararası ilişkilerde yeni bir sayfa açılmış oldu.

Ancak aktörlerin, Türkiye’de başta göçmenler olmak üzere bambaşka ajandaları olduğunu unutmamak gerekiyor.

Arjantinliler bankalara 2,3 milyar ABD doları yatırarak Milei'ye olan güveninin sinyalini verdi geçen hafta.

Güven. İşte olayın sırrı burada.

Bizde ise 2-3 sene önce dolar kurundaki orantısız zeka ürünü operasyon sonrası yediği ayazı unutmayan halk, seçimden sonra kur artacak söylentisi ve son dönemdeki ons altın artışı da destek verince altın almak için kuyumculara akın ediyor.

Sonuç olarak; ülkede güvenin, hukukun üstünlüğünün, erkler ayrılığının, kişiler yerine kurumsal kültürün benimsenmesi sağlanmadan, daha akademik bir ifadeyle yapısal reformlar hayata geçirilmeden, yaşanan güven erozyonunun giderilmesi çok zor. Umarım yetkililer başta hukuk olmak üzere gerekli adımları en kısa sürede atarlar.

İyi haftasonları..
    ÖÖ 11:20 · 9 Mar 2024
    ·
    3.147
    Görüntülenme

olaylara gerçek bakmak gerek HAVUÇ olarak baktığımız sürece gelir geçer
    güzel bir değerlendirme

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Trump ın nasıl bir hitabet kullandığını biliyoruz..

Sayın EmreGüneş ben adamın her yazdığına katılıyorum demedim. İlginç değişik şeyler yazıyor.Takip etmek lazım.Bazı yazdıklarının piyasada karar alırken faydası olur...Olaya bu açıdan bakılması için buraya taşıdım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Sayın Bulut ben İMF ile anlaşma yapılmasına karşıyım.Yaparsa bu iktidarı da dibine kadar eleştiririm. Ya da bir gün her kim yaparsa.

Arjantinle ilgili İMF ile yeni bir anlaşma olacak gibi bir haber okudum bir yerde ama nerede hatırlamıyorum. O güven gelişi belki ondan olmuş olabilir.Tam bilmiyorum açıkçası. Biz zaten doğruları yapsak düze çıkarız.Ama bir noktadan sonra tabii ki bir bedeli olacak.

Sayfa 357/1004 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •