Sayfa 382/1004 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Küs değiliz. İçecek olan sensin ben bana düşen günahını kabul eder ısmarlarım. Gerisi senin bileceğin iş. Bak o tamam da sakın günah olmayıp mekruh olan sigara ısmarla deme onu yapmam işte. Hem borsacı adam sigara içmez. Sürekli olmamak kaydıyla çok güzel getiri elde edilen günlerde bir tane puro tüttürür....
    he he he...

sen benim sigara yüzünden kaybettiğim paraları bir bilsen

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku

şimdi şu YEŞİL-KIRMIZI alınmıştır.

sonra ikili dibe emirler yazılıp, sigara içilmeye çıkılmıştır

kaç görülmüş ? 1006600...

gelinmiştir ki... tahta 1010000... napıyım ben şimdi ?
    her 1 dal sigara bana 3000 puana maal oluyor

Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    soru şu uzun vade SOLANA mı THY mi .)) biri 139 dolar biri 279 tl )
    Bir ay kqdar önce eteriumla ons 2.000 de eşleştiydi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Haiti’de iç karışıklık tehlikeli boyutlara ulaştı

Haiti'deki ABD büyükelçiliğinde gerekli olmayan personel tahliye ediliyor

Devlet Başkanı Jovenel Moïse, 2021’de Batı destekli çeteler tarafından öldürülmüştü.

Haiti'de şiddet: Çeteler, başkentteki havaalanını ele geçirmeye çalışıyor

Haiti'de 1980'lere kadar Tonton Makut denilen bizdeki radikal sağ gruplara benzeyen silahlı milisler vardı, sonra dağıldılar ve üyeleri mafyalaştı. Bunları egemenler kullanırdı. Şimdi Haitililer "aslan kafesten kaçtı" diyorlar.

— Milli Gemisavar Füzesi Roketsan #ATMACA, Milli Turbojet Füze Motoru Kale Arge #KTJ3200 ile ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

— ATMACA, zorlu test senaryosunu eksiksiz tamamladı.

— ATMACA'nın motorunda, ambargoyla karşılaşılan dışa bağımlılık sonlandı.

— ABD üretimi Harpoon Blok-2 130 kilometre, Fransız üretimi Exocet Blok-3 200 kilometre ve İtalyan üretimi Otomat Mk2 Blok-IV 180 kilometre menzile sahipken, ATMACA ise 250+ kilometre menzile sahip.

— Türk mühendisliğinin bir eseri olan Roketsan ATMACA Füzesi, dünyanın en gelişmiş gemisavar füzeleri arasında bulunuyor. ATMACA'nın sahip olduğu; uzun menzil, super sea-skimming, düşük radar kesit alanı ve rota bacaklarını takip etme yetenekleri, bu konumunu sağlamlaştırıyor.

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün, Proje gelişmesi ile ilgili olarak şu paylaşımda bulundu:

“Gelen sese kulak verin; o ses bizi geleceğe taşıyacak!
    Milli motorlarımızla güçlenen milli platformlarımız, savunma sanayiimizin tam bağımsızlık hedefine ivme katıyor, sahada oyunları değiştiriyor.

Başkanlığımız himayelerinde başlatılan ve Roketsan tarafından geliştirilen ATMACA Füzesi, Kale Ar-Ge tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk yerli ve millî Turbojet Motoru (KTJ-3200) ile gerçekleştirdiği atışta, hedefini başarıyla vurdu.

Başta mühendislerimiz ve teknik ekiplerimiz olmak üzere projede emeği geçen herkesi yürekten tebrik ederim.
    Ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olsun.â€

size bir şey söylecem......gelecekte Türkiyenin en değerli şirketi......ASELSAN olacak......
    Tabi anlayana......hele ki Güçlü hükümetler ile ve devlet başkanıyla bu süreç hızlanacak.....zengin olmak isteyen bu hisseyi incelesin derim.......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

eski haberler değilse, facebook'ta okudum

evropadaki devletler (romanya,fransa,alamanya,ingiliztere,macaristanmı idi çeklermi ikisinden biri ) hepsinden ukrayna-rusya savaşı konusunda beyanatlar var.

ukrayna'ya asker yollarız mealinden

ermenistan, rusyaya eskerlerinizi ülkeden çekin demiş... önce ab'ye sonra natoya alacaklarmış

PUTİN... topunuz gelin, hepinizi vuracak silahım var deyor

evropalı devletleri dünyayı 3. dünya savaşına sürüklediklerini söylüyorlar

gürcistan veya azerbaycanı alıp, o boru hattını kontrol edip evropayı enerji ile sıkıştıracakmış

urusya,çin,iran... ortak tatbikat yapmışmı, yapacakmı ne imiş

ÇİN... deniz guvvatlarına... ''azır olun beya...'' talimatı virmiş

Sayfa 382/1004 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •