Sayfa 734/1004 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ramazanda gücü yeten eczanelerde ilaç parasının farkını ödeyemeyen yazdıran yaşlılar çok gönlünden geçen bu borçlara merhem olsun.Hadi hayırlı akşamlar
    Hatırlatalım..yaşlılarımıza yardım edelim gözünüzü kapatın yapacağınız yardımla o eczanedeki yaşlı insanların borcunuz yok denildiğindeki şaşkınlığı ve mutluluğu beraber hayal edin.
    kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

çıtak yatırım sabah analizi :

AKBANK vadelisi dışında hiçbir vadelide iştah yok... dünün fışkırttırıcıları koç ve ykbnk patlak... bir tek akkızda var

onunda sebebi malum : tahta GEDİK YATIRIM'ın maliyet bölgesinin üstüne atılmaya çalışılıyor

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    kedi bu idi

GEDİK YATIRIM

dün kamyonu üstüne % 5 sürdüler, bugünde sürmek üçün fırsat kolluyorlar

İŞ YATIRIM, şortta olmasa akbanka hergün tavan çektirir bu hitnalar

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

rosense kardeşim,

yaşanmadan önce çizmeyi severim 11.1.2024 %25 lik hareketi çizdiğim gibi sonra arkamızdan havlayanlar oluyor bu forumlarda hep oldu onlar havlayacakki bizim çizgiler çalışsın
    çalışırsa simülasyon beklentim bu alçalan tepeler
    kolay gelsin.
    Piyasaya gelecek olursak 12.03.2024 de simülasyonumuzu koyduk ona göre pozisyonumuzu alıp hareket ediyoruz pıst 100 8680 gördü kanalda dip bölgemizdi yukarı hareketini yapıyor 9150-9250 arası biteceğini düşünüyorum piyasaya yeni havuç gelmezse.
    düşüş ve yükselişi simülasyonla daha önceden belirttim kendi seneryoma göre.
    cuma ve pazartesi kapanışları hareketin tamam mı devam mı günleri olacak benim seneryomda.
    dip not.Özelden güzel dileklerini yazan arayan soran herkese tşkl.
    cezalı değildim kendim yazmak istemedim kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,555
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Hatırlatalım..yaşlılarımıza yardım edelim gözünüzü kapatın yapacağınız yardımla o eczanedeki yaşlı insanların borcunuz yok denildiğindeki şaşkınlığı ve mutluluğu beraber hayal edin.
    kolay gelsin.
    ilave edeyim ..Bakkal bulmakta güçlük çekiliyor gerçi
    ara mahallerdeki bakkalların borç hesaplarını kapatmakta alternatif olabilir ..görünmeden

allah katında kabul görürse 3 adet bakkal buldum

5. gel gel yapıp gelene verirler mi acaba?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

pala şortculara eller yukarı şortlar aşağı dedi ve 10.000 i aştı
    ödü bokuna karışan şortcular şortları indirirken
    öğleden sonraya ümit bağlayan yeni şortçular pozisyonlarını ayarlıyorlar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. tcell bilanço kötü değil
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    kolay gelsin.
    Sayın sindoma altın pozisyonlarınız devam ediyor mu hala ?

Sayfa 734/1004 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •