Sayfa 960/1004 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,673 - 7,680 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Ulan dallama, burayı hem küçük görüp hem de neden buradasın?

Oğlum sen ne ayak..YOK BURASI BOŞMUŞ..ÖZELDEN YAZIYORMUŞ..

Hangi cehennemde yazdığın beni ilgilendirmez.AMA BURAYI BEĞENMİYORSAN İKİLERSİN.

ha istiyorsan yine kar nasıl yapılırmış göstereyim..

Bizde sallama yok.BELGE ESASTIR.

hala cuma diyor..cuma alda..ama cumadan sonra 16 saat işlem gördü..durumun değişebileceği aklına gelmedi mi?
    Sülalene göster kazandıklarını sen adam olsan yazdıklarının arkasında durusun seni burada ne zaman yazdııklarınla çeliştiğinde madam apkoş yaptığımda hırlıyorsun .Sana ne girdi çıktıda bu kadar kişinin içinden atladın kendini Şerif taytıs mı sandın zübük
    FORMASYON AVCISI -53

SPOT kapanış, Y/F -1.2 m girdi -855 m çıktı, satışı azalttı, HSBC satışı artırdı, Piyasa da alışı artırdı!

3. bugün ilk posta eksi 2.5 dediğim gibi cumaya dek her gün en az 2.5 3 makasinda eksi shortcular zengin olur bu endekste daha bunlar iyi günler en küçük gap alınan dek devam pandemi seviyeleri düşünün

4. Cuma günü trend döndü abka abi haklı bence
    Kcholü 211 den 200 e bastılar iş bitti, bunu bizim mahalledeki kasap hayri abi bile biliyor
    Koskoca kchol artı 8 den nötr kapamış bu bariz satış baskısı olduğunu gösteriyordu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Paralı adamlarda para hiç bitmez ama hisseli adamlarda hisse biter, bir noktada benden alan da kazansın der ya da bununla sıfırdan yenisi kurarım der.

Short o yüzden üstad veya risk sever işi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. apkoş ,

birde dansöz siyaseti bırak benim atıcılar avcılar hikayem senin algıcı çocuklarına işi hemen dilber siyaseti ile başka muhabbetlere girme senin gittiğin yollarda benim ayak izlerim var.Daha öncede söyledim unutma.
    FORMASYON AVCISI -53

7. Macera başlıyor..
    ..............

Kurtulmuş:"(Yeni anayasa) Bayram sonrası partilerimizi ziyaret edeceğim. Tek tek hepsiyle görüşürüm, inisiyatif alırım. Mühim olan anayasa değişikliği konusunda hazır olabilmeleri"

SPOT eşleşme de alanlar.........satanlar, Meksa Yatırım almış HSBC satmış,

Sayfa 960/1004 İlkİlk ... 460860910950958959960961962970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •