Sayfa 352/1004 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Şüphe edilmek kişiden kişiye değişiyor.

ben desem ki bu gün 300 den fazla işlemim var inanmadım diyen çıkmaz
    yapıştırırsın resmi olur biter. 30 dk sonra resim pufffff olur.

yada gündüz seansından zararda olduğun yakalandığın pozu pasifte beklerken gerçekleşince
    en dipten fiyatlardan yakaladım diye yazmıyacan.

gece seansına pasife yazmıştım gerçekleşmiş diye insanların inanacağı şekilde yazacaksın.

tekrar iyi geceler, pazartesi için bol şanslar/kazançlar.
    abi uğraşmıyım diyorum ama kaşınıyor.

diyelim ki işlemler doğru (montaj artık çok kolay ama biz doğru kabul edeceğiz.) adam 10.161,75ten şortta kalmış gündüz seansında 14:16da, gece onu kapamış muhtemelen pasif emirle. o da muhtemelen.

ha bu arada, ekran görüntüsünde gündüz seansı dediği işlemler tokatlının gün içinde buraya yazdığı rakamlarla uyuşmuyor nedense

şimdi altta yazacağım paragrafı sen anlarsın başkaları anlamayabilir;

o resimde tokatyıldızı kardeşimin yaptığı 10161,75 kısa poz var di mi? gündüz seansı bir tek saat 14:16da 10.161,75ten işlem geçti sonra orayı deldi geçti sonra altına uğramadı. isteyen dakikalık grafiğe bakabilir. Fakat tokatınyıldızı ne yapıyor? saat 14:19da 10190 longlar kapatıldı mesajı atıyor foruma. tesadüf ki o saate uygun tek 10190 işlemi saat 14:17de isteyen yine dakikalık grafiği kontrol edebilir.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    10190....................longlar kapatıldı......
    O resimdeki diğer işlemlere de baktım, nedense hiçbiri tokatçının buraya yazdığı mesajlara uymuyor
    -----------------------------------------------------------------

tokatlı'nın ne yaptığını anlatayım size. Önceleri hayali bir poz yazar, duruma göre mesajı siler veya değiştirirdi. şimdi taktik değiştirdi.

bazı şeylere şahit olduk da konuşuyoruz. önceden yaptığına dair forumdan biriyle yazışmamız;

Tabi anladı işler öyle çok iyi gitmiyor taktik değişti. Şu anki taktik şöyle;
    geldi ekrana, bakıyor viop rakamlarına diyelim ki viop o an 10010
    5 dakika önceki dip bir rakamdan(1-2 puan pay bırakarak) long yazıyor foruma. e nasılsa o an 10010, 10 dakika önceki rakamdan long yazmakta ne var ha diyelim ki o buraya yazdıktan sonra şelale geldi, bu sefer de "ben çok hızlıyım pozu kapadım bile" diyor . Şort için, vice versa. Buna bir sürü örnek bulurum eski mesajlarından ama uğraşmayacağım.

--------------------------

gelelim bugüne, akşam seansında 10003.75 ve 10005,00 gördüğü tek an 21:39 dakikalık barı, o saatte tokatlı apim ne yapıyor, şu mesajları yazmakla meşgul,

21:38 mesajı
    Dayucum dışardayım... akşam seansı düşüş var....haber mi var...abd borsaları mı düşüyor
    21:40 mesajı
    Tombul parmak olayı mı acaba....
    -----------------------

gelelim diğer konuya,

tokatçı kardeşimin belirttiği son poz 10251 şort. (Aslında 10161,75ten şortta terste kalmış da olsun 10251den de şort, jetonlar lunapark jetonu nasılsa )

10251................... ŞORTTTTTTTTTTTTTTT.....................hadi bakalım.....
    sonra ne diyor? 10003 şortlar kapatıldı. aradaki 10.161,75 ve diğer işlemler nerde? puf

10103..... şortlar kapandı.....
    neyse ben anlatacağımı anlattım, isteyen inanmaya devam eder. İnanacak olanlara elimde satılık boğaz köprüsü için görüşme daveti göndericem

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    biz ficht ten bizim için not beklerken

--*-*-*-*-*-*-

S&P den Ukrayna için açıklama geldi.

19 : S&P, Ukrayna'nın kredi notunu düşürdü

NEW YORK (AA) - Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Standard&Poor's (S&P),
    Ukrayna'nın yabancı para cinsinden uzun vadeli kredi notunu "CCC" den "CC"ye
    indirdi.
    S&P'den yapılan açıklamada, Ukrayna'nın borç yeniden yapılandırmasına ilişkin resmi
    görüşmelere başlamasını ve bu yılın ortasında süreci tamamlamasının beklendiği
    aktarıldı.
    Ukrayna'nın dış ticari yükümlülüklerinin yerine getiremeyeceğinin neredeyse kesin
    olduğunun düşünüldüğü ifade edilen açıklamada, bunun sonucunda ülkenin uzun vadeli
    yabancı para kredi notunun "CCC"den "CC"ye düşürüldüğü bildirildi.
    Açıklamada, yabancı para kredi görümünün negatif, yerel para görünümünün ise durağan
    olduğu kaydedildi.
    Ukrayna'daki savaşın aktif aşamasının en az 2024 sonuna kadar süreceğinin varsayıldığı
    belirtilen açıklamada, Uluslararası Para Fonu (IMF) düzenlemesi kapsamında
    hükümetin yabancı para likiditesini korumak ve borç sürdürülebilirliğini yeniden
    sağlamak için dış ticari borç hafifletme arayışında olduğu anımsatıldı.
    Açıklamada, savaşın ciddi bir şekilde tırmanmaması halinde, Ukrayna ekonomisinin
    orta vadede ortalama yüzde 4-5 oranında büyüyeceğinin öngörüldüğü, ancak savaş
    öncesi seviyeye doğru bir toparlanmanın pek mümkün görünmediği vurgulandı.

-AA-
    Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Fitch den açıklama gelmeden millet sonucunu yazmaya başlamış Twitter da..
    Şaka gibi ülkeyiz
    Bende bunu anlamıyorum. Beklentisi doğrultusunda en önce ben verdim demek için yazıyorlar. E şimdi ne yapacaklar. Süpriz olunca paylaşım kıçında patlıyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fitch, Türkiye'nin kredi notunu "B"den "B+"ya yükseltti , not görünümü pozitif
    Fitch: Enflasyon beklentileri hafifledi ve dış likidite riskleri azaldı; bu durum, daha olumlu dış finansman koşulları, yüksek rezervler, düşük döviz korumalı mevduatlar ve daralan cari işlemler açığının yansımasıdır

*Fitch: Pozitif görünüm, Türkiye'nin genel makroekonomik politika duruşunun enflasyonda önemli bir düşüş ve düşük cari işlemler açıkları nedeniyle dış kırılganlıklarda azalmanın devam etmesiyle tutarlı olması gerektiği yönündeki beklentisini yansıtıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bende bunu anlamıyorum. Beklentisi doğrultusunda en önce ben verdim demek için yazıyorlar. E şimdi ne yapacaklar. Süpriz olunca paylaşım kıçında patlıyor.
    Çok takipçili hesaplar da var..Resmi sitede açıklama yapılmadan sallama yazmışlar gene

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Süprizzzzzzx
    Kesinlikle değil. Şimdi gelsin buraya Çıtak konuşsun.O kafada devam ederse daha ne sürprizler yaşayacak....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Kesinlikle değil. Şimdi gelsin buraya Çıtak konuşsun.O kafada devam ederse daha ne sürprizler yaşayacak....
    Son zamanlarda pozisyonuna uymayan her yoruma muhalefet ettiğinin farkındamısın
    Kesinlikle süpriz. Bugün blombergte hatta ara ara baktığım aparada ekotürkte hiç kimse beklemiyordu. Kimi ekonomik gerekçelerle kimi siyasi gerekçelerlebfitch fiçlik yapacak diyordu.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
    MiniYatırımcı o kadar detaya vs girmeye gerek yok bence,

resim istedik koydu Tokatlı.

bence büyütmeye gerek yok. söylenene inanırız inanmadığımızda arada resim isteriz.

resim gelmese çekirdekleri alıp izleyecektik.

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Sevim koş diyecektim ki, kavga çıkmadan halloldu olay.

Bear_Bull
    @BearBull26

Sayfa 352/1004 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •