Sayfa 200/269 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon
Arama sonucu : 2152 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --neyini anlamadınız ki?, gayet açık
    Yanılmıyorsam Ülker satıp goddy lastik almıştınız nasıl durum iyi kar ettiniz mi ft2

Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Yanılmıyorsam Ülker satıp goddy lastik almıştınız nasıl durum iyi kar ettiniz mi ft2
    --çok çok içerdeyim....dolar bazında kaybım çok daha yüksek...paranın maliyeti, alterantif ürünlere göre kaybı saymıyorum bile..

3.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --yalan konuşan CEO mu ben miyim..
    ulker pazar payı yatırımcı sunumu sayfa 11 de yuzde 35....ahlaksızlık yaptın yine.....şeref haysiyet bırakmadın kendinde...
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --çok çok içerdeyim....dolar bazında kaybım çok daha yüksek...paranın maliyeti, alterantif ürünlere göre kaybı saymıyorum bile..
    goody lasitk al 8 adet bekle....çok değerlenecek diyorlar...hissesi değil ama gerçek fiziki olarak lastikden bahsediyorum..
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    Kim dedi sana 70 ten ulkerleri.sat diye. Biraz aceleye geldi galiba.

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    goody lasitk al 8 adet bekle....çok değerlenecek diyorlar...hissesi değil ama gerçek fiziki olarak lastikden bahsediyorum..
    --teşekkür ederim, verdiğiniz doğru bilgiler için.

8. böyle güvenilir kaynaklar paylaşma burda...

Sayfa 200/269 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •