Sayfa 68/281 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 2241 madde; 537 - 544 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Stoklardaki dönem başı ve dönem sonu stok ile, maaliyet tablosundaki stok değişimi miktarı bir çok şirkette tutmuyor..

Aksini iddia eden kara cahildir...

2. Lan hani gidiyordun. Hastalık

3.  Alıntı Originally Posted by Colder Yazıyı Oku
    Lan hani gidiyordun. Hastalık
    ben dedim size...dinlemediniz....

dalga geçiyor sizinle...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben forumda yeniden yazmayı düşünmüyordum...sessizce ayrılmıştım...sessizce ayrıldım, çünkü kimseyi etkilemek istemiyordum...biri geldi bu şekilde yazdı...

sayın ft-2 günlerce ülker yazdınız durdunuz bi anda orayı bırakıp goody yazmaya başladınız. bu kadar hızlı hisse değiştirmek maşallah bofada var bi tek sanıyordum. fikrinizi ne değiştirdi bilanço bile beklemeden hisse değiştirdiniz.. o kadar olumlu yazıp hisseyi değiştirdiniz en azından bunu yazabilirdiniz. etik olarak bu gerekli.

--ben de geri döndüm ara sıra yazmaya başladım...burada beni çok tahrik ettiler...

--senin gibi ağıza alınmayacak hakaretler ettiler...ben de neden hisseden soğuduğumun sebeplerini yazmaya başladım....
    1- Ben kimseye hakaret etmedim.

2- Sen burada ''bir hisseden neden soğuduğunu'' değil, çocukluk travmalarını paylaşıyorsun.

3- Buraya yazdıklarını haklı göstermek için boşuna bahaneler uydurma. Buraya yazmaya mecbur olduğunu, çünkü başka bir hayatının olmadığını hepimiz biliyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by Saygı Yazıyı Oku
    1- Ben kimseye hakaret etmedim.

2- Sen burada ''bir hisseden neden soğuduğunu'' değil, çocukluk travmalarını paylaşıyorsun.

3- Buraya yazdıklarını haklı göstermek için boşuna bahaneler uydurma. Buraya yazmaya mecbur olduğunu, çünkü başka bir hayatının olmadığını hepimiz biliyoruz.
    Tek suçlu yönetimdir. Ft2 ya da bi başkası değildir. Ft hasta. Duramıyor. Ama yönetim durdurmalı.

6.  Alıntı Originally Posted by Colder Yazıyı Oku
    Tek suçlu yönetimdir. Ft2 ya da bi başkası değildir. Ft hasta. Duramıyor. Ama yönetim durdurmalı.
    Rahat bırakın.....yazsin.....

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --hisse beklenen performansı göstermeyince olumsuz yönlerini gösterenler yüzenden gitmiyor algısı var hisse taşıyanlarda...sanki olumsuz yazılar nedeniyle hisse düşüyor??...
    Haline acıyorum artık. Yaşın oldukça ileridir. Ailen yok. Arkadaşın yok. İş saatleri dışında hep buradasın. Karakter yok. Kişilik yok. Vicdan yok.

8.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Rahat bırakın.....yazsin.....
    Yazmasın. Artık ft2 nin iki kişilikli olduğunu ve bi yanının siz olduğunu düşünüyorum. Yazmasın. Ve size de fikrinizi sormuyorum. Muhattap olmuyorum. Mesajlarımı alıntılayıp cevap yazmayın. Geçen gün uyarmıştım. Çok seviyorsanız chat yapın.

Sayfa 68/281 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •