Sayfa 236/236 İlkİlk ... 136186226234235236
Arama sonucu : 1885 madde; 1,881 - 1,885 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben bıktırmadım...

--sen gerçekler ile yüzleşemiyorsun!!
    Sen niye bize gerçekleri göstermeye uğraşıyorsun sorun burda. Boşver düşünme bizi. Yoluna bak

2.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Sen niye bize gerçekleri göstermeye uğraşıyorsun sorun burda. Boşver düşünme bizi. Yoluna bak
    -sen neden bazı yazılardan rahatsız oluyorsun?...boş ver--engelle beni--okuma-görmezden gel- keyfine bak...

3. --gerçek yatırımcı, hiç bir yazıdan etkilenmez, bilakis olumsuz-negatif olarak düşündüğü yazıları yazanlara teşekkür etmelidir...

--çünkü, içeriği dolu, olumsuz yazı yazmak çok ama çok zordur...suç işlememek için kılı kırk yarmak gerekir...

--isterseniz bir deneyin...

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --gerçek yatırımcı, hiç bir yazıdan etkilenmez, bilakis olumsuz-negatif olarak düşündüğü yazıları yazanlara teşekkür etmelidir...

--çünkü, içeriği dolu, olumsuz yazı yazmak çok ama çok zordur...suç işlememek için kılı kırk yarmak gerekir...

Sizinki de abartı artık … Bir kağıdı beğenmeyebilirsiniz bununla ilgili belge vs paylaşırsınız olur biter ama siz ısrarla sayfalarca devam ediyorsunuz .. Bu durumda insanları geriyor , kağıtta zararda olanlar olabilir beklentileri olanlar olabilir siz aralıksız durmak ve bitmek bilmeyen yazım tarzınızla gerçekten kafa karıştırır bir hal alıyorsunuz .. Yazdıklarınıza insan ikna olacak veya evet ya doğru diyecekse de bu ısrarınız sebebiyle bunu demiyor .. Bence biraz durmalısınız ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --gerçek yatırımcı, hiç bir yazıdan etkilenmez, bilakis olumsuz-negatif olarak düşündüğü yazıları yazanlara teşekkür etmelidir...

Aynı lafları tekrar ediyorsun, yeni bir teori üretmiyorsun. Fırsatın varken öğren sorularının cevaplarını dedik onları da soramamışsın. Burada kafamızı ütülüyorsun. Yeni teoriler üret altını doldurduğun sürece şikayetim yok benim ama papağan gibi aynı şeyleri tekrar ediyorsun

Sayfa 236/236 İlkİlk ... 136186226234235236

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •