Sayfa 279/279 İlkİlk ... 179229269277278279
Arama sonucu : 2231 madde; 2,225 - 2,231 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Şirket patronunun ne kadar önemli olduğuna en bariz örnek bence Ülker dir. Günlerdir burda bu konu tartışılıyor. Keşke bu tartışmalara fırsat vermeyecek bir çizgi çizebilseydin Ülker patronu. Ama maalesef yeşil sermaye denilen sözde islami şirketlerin geneline yakını yatırımcının yüzünü güldürmüyor

Ülker eğer bir Koç Grubu şirketi olsa idi iddia ediyorum 10 milyar dolardan aşağı işlem görmüyor olacaktı. Tabi karlılıkta mevcut şekilde olmayacaktı

Bizden Godiva istediler 4 milyar dolar verdiler vermedim diyen birine ülkerin piyasa değerin neden borsada 1.3 milyar dolar diye sormak isterim!? Ki Godiva Ülker içinde sadece 1 iştirak. Godiva haricinde onlarca marka ve 13 fabrika var

Deveye demişler neden boynun eğri diye nerem doğru ki demiş. Ülkerin geçmiş çizgisi maalesef o misal

Kerevitaşa Yıldız Holding karsız Donuk Fırını geçen sene 900 kusur milyon gibi bir rakamla satmıştı. O sıra hissede idim derman duman olmuştu tahta. Belki huylu huyundan vazgeçmiştir ümidiyle Ülkere geldim. Bilanço ile bakacağız ne olacağına

2. Dün sağlam durdu ya bugün su koyvermese olmazdı.nazar falan degerdi bu iyi oldu. Nasıl olsa alıştık biz

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Şirket patronunun ne kadar önemli olduğuna en bariz örnek bence Ülker dir. Günlerdir burda bu konu tartışılıyor. Keşke bu tartışmalara fırsat vermeyecek bir çizgi çizebilseydin Ülker patronu. Ama maalesef yeşil sermaye denilen sözde islami şirketlerin geneline yakını yatırımcının yüzünü güldürmüyor

Ülker eğer bir Koç Grubu şirketi olsa idi iddia ediyorum 10 milyar dolardan aşağı işlem görmüyor olacaktı. Tabi karlılıkta mevcut şekilde olmayacaktı

Bizden Godiva istediler 4 milyar dolar verdiler vermedim diyen birine ülkerin piyasa değerin neden borsada 1.3 milyar dolar diye sormak isterim!? Ki Godiva Ülker içinde sadece 1 iştirak. Godiva haricinde onlarca marka ve 13 fabrika var

Deveye demişler neden boynun eğri diye nerem doğru ki demiş. Ülkerin geçmiş çizgisi maalesef o misal

Kerevitaşa Yıldız Holding karsız Donuk Fırını geçen sene 900 kusur milyon gibi bir rakamla satmıştı. O sıra hissede idim derman duman olmuştu tahta. Belki huylu huyundan vazgeçmiştir ümidiyle Ülkere geldim. Bilanço ile bakacağız ne olacağına
    Hocam geçen sene 2. Çeyrek 2 milyara yakın zarar vardı döviz artık hedge yapılıyor yeni yönetim özellikle Cfo çok iyi işler yapıyor Murat Ülker yönetim kurulundan çıktı profesyoneller yönetmeye başladı pladis CEO ve Hintli cfo yönetime girdi önem gıda birleşmesine genel kurulda soruya yapıyı düzene sokma amacı demişler bu çeyrek ve 3 ay sonra gelecek 2. Çeyrek ile fk 5 lere düşebilir bu alınan döviz kredilerinin kullanılışı şirketin yönünü belirleyecek bakalım hayırlısı size katılıyorum yeni yeni iyi yönetilmeye başlandı eğer zaten hep öyle olsaydı dediğiniz değerde olurdu

4. Endeksin artı kapattığı bir günde, hissedeki -2,18 lik düşüş çok saçma
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Endeksin artı kapattığı bir günde, hissedeki -2,18 lik düşüş çok saçma
    Çok çıktı o yüzden

6.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Çok çıktı o yüzden
    yatacak yerleri yok bu kitapsız zpeklerin
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. 1. çeyrek bilanço tarihi için bilgisi tahmini olan var mı? Bir de yatırımcı ilişkilerine yazıp cevap alan varsa hangi maile yazdığını paylaşırsa güzel olur.

Sayfa 279/279 İlkİlk ... 179229269277278279

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •