Sayfa 59/189 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1509 madde; 465 - 472 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=291&page=765

Devamını merak eden burdan itibaren okuyabilir, Şimdilik devam etmeyeceğim. Ft-2'nin nasıl bir karakter olduğunu herkes görmüştür diye düşünüyorum. Forum yönetimi topiği sabote etmesine izin verdiği için malesef Ülker topiği bu şekilde.

RedKit zamanlarını özlüyoruz.
    Birçok şirketin bilançosunda olan durumu ulker bilançosunda hata var diyerek israrla yazmak manipülasyondur.....

2.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Birçok şirketin bilançosunda olan durumu ulker bilançosunda hata var diyerek israrla yazmak manipülasyondur.....
    Evet. İtibar puanı veremedim. Yanlışlık durumunda izlenecek yol bellidir. Bunu yapmaya cesaret edemiyorsan gerçekte niyetin başkadır özellikle de bol zamanı olan biri için. Beyefendi istediğimi yaparım tarzı bir mesaj atmış. Yalan ve manipülasyon konusuna ayrıca gelecem.

dolar günlük haftalık ve aylık;
    BB, RSI

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Sadece Ülker degil bunu yapan....neden kaypaklik yapıyirsun hala konu hakkinda....gostedik ya sana....
    getirdiğin türk traktör örneğindeki hatalarını gösterdim...astor içinde halka arz bilançosunda da bu hatalı gösterim yaptığından şirkete yazmış olduğum e-mail yazısını gösterdim...

--ayrıca,

Sui misal emsal olmaz' günümüzde 'kötü örnek, örnek değildir ve bir yanlış diğer bir yanlışı haklı kılmaz.
    Son düzenleme : ft-2; 17-03-2024 saat: 15:03.

Daha yeni ceza aldınız ama yine aynı şeyler devam ediyor .. Aranızda bir sorun varsa bunu özelden çözün veya birbirinizi engelleyin .. insanlar sizin tartışmanızı okumaya gelmiyor ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    getirdiğin türk traktör örneğindeki hatalarını gösterdim...astor içinde halka arz bilançosunda da bu hatalı gösterim yaptığından şirkete yazmış olduğum e-mail yazısını gösterdim...

--ayrıca,

Sui misal emsal olmaz' günümüzde 'kötü örnek, örnek değildir ve bir yanlış diğer bir yanlışı haklı kılmaz.
    Ford?........

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Daha yeni ceza aldınız ama yine aynı şeyler devam ediyor .. Aranızda bir sorun varsa bunu özelden çözün veya birbirinizi engelleyin .. insanlar sizin tartışmanızı okumaya gelmiyor ..
    Haftalardır durum aynı. Kötü niyet var ve cezalar yetersiz.

8.  Alıntı Originally Posted by Colder Yazıyı Oku
    Haftalardır durum aynı. Kötü niyet var ve cezalar yetersiz.
    Kimde kötü niyet olduğunu da yazin..

Sahis burda devleti manipülasyona alet olmakla / yardim ve yataklık yapmakla suçluyor...devletimize boylesine hakret edilirken sessiz mi kallacagiz...

Sayfa 59/189 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •