Sayfa 94/198 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 745 - 752 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. "Genel sohbet " ... diye bir bölümümüz var forumda.

Orada istediğiniz başlık ile atasözü , deyiş, şiir , öykü , özlü söz vb paylaşabilirsiniz.

"Özel Mesaj ", diye de bir uygulamamız var. Karşılıklı atışma sataşma kavga vb leri de orada yapınız.

Forum Kurallarına aykırı yazıyı , Yönetime bildiriniz.

Haaa ben bildirdim yönetim ( size göre ) geregini yapmadı deyip, karşılıklı polemige girip agzınıza geleni söylemeniz sizi HAKLI YAPMAZ...
    dediğiniz dogru olsa da yaptıgınız yanlıştır..

Birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz. Saygı da duymak zorunda değilsiniz.

Ama FORUM KURALLARINA UYMAK ZORUNDASINIZ...

Hisse.Net te yazmak ANAYASAL HAKKINIZ falan değil. ister yazar ister yazmazsınız..
    Ama Hisse.Net in kurallarına uymak ZORUNDASINIZ...///
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

2.  Alıntı Originally Posted by KARADENIZ Yazıyı Oku
    "Genel sohbet " ... diye bir bölümümüz var forumda.

Orada istediğiniz başlık ile atasözü , deyiş, şiir , öykü , özlü söz vb paylaşabilirsiniz.

"Özel Mesaj ", diye de bir uygulamamız var. Karşılıklı atışma sataşma kavga vb leri de orada yapınız.

Haaa ben bildirdim yönetim ( size göre ) geregini yapmadı deyip, karşılıklı polemige girip agzınıza geleni söylemeniz sizi HAKLI YAPMAZ...

Hisse.Net te yazmak ANAYASAL HAKKINIZ falan değil. ister yazar ister yazmazsınız..
    Bir şirketi şuursuzca sahtekarlıkla itham etmek hisse net kurallarına aykırı değil mi? Elinde hiçbir belge ve bilgisi yokken ulkeri bilonçoda sahtekarlık yapmakla suçluyor ft2.. müdahele etmeyecek msiniz?
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

3. İnsanların parası yok abur cubur alamayacakların bendeki karşılığı tam tersi. Kalabalık bir kamu kampüsünde çalışıyorum. Bizim memur heyeti çocuklarını abur cuburla beslemeye başladı. Genellikle kendimiz yapardık yemekleri, şimdi dandik dundik şeylerle geçiştiriyorlar yemek işini.

4.  Alıntı Originally Posted by KARADENIZ Yazıyı Oku

3 aydır her gün asılsız verilerle şirketi karalıyor bu yazar. Sayısız şikayet ettik neredesiniz forumun yönetimini oto pilotamı bıraktınız ? Ramazan ayında bile 18+ reklamlar var sitede

5.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Yunus Şahin söyledikleri
    Gıda enflasyonu devam edecek kanayan yara
    Ülkerin finansalları yayında bugün konuştuklarımızın içinde en iyisi etkileyicisi
    Hikaye yeni başlıyor
    Katılım endeksi illerini karşılıyor gibi şirketten teyit alacağım ilk çeyrek karşılar avantaj olur
    Kakao fiyatları çok yükseldi şirket hedge ettiği için buradan avantaj sağlar
    Yeni Cfo çok önemli işler yapıyor şirket çok iyi yönetilmeye başladı
    Kur riski hedge edildiği için kalmadı
    vb 2 dakika çok önemli bilgiler

https://x.com/ahmedgurkan/status/177...d8F2ZUHt93mWtw
    Yukarıda yazdıklarıma ilave yunus bey borçlar azalıyor 2024 çok daha iyi geçecek demişti yayında

Geçen bir paylaşımda nakit akışı 2 katına çıkmış ilk sıralardaydı nakit ve benzerleri 2 milyar artmış malum şahıs bunlardan hiç bahsediyor mu hayır gelip hergün aynı şeyleri yazıp kötülüyor madem bu kadar kötü elinde olmayan hisse için neden günlük onlarca mesaj atıyor elinde ne var bilmiyorum ama gidip oralarda bile bu kadar yazmaz geçen son. Mesajlarına baktığımda hepsi ülkerdi onlarca iyi şey var yukarıda onlarıda yazmaz Buda bir şeye yada kişiye hizmet ediyor demektir.

6. Analist diyor ki kakao fiyatlarını hedge ettiği için buradan avantaj sağlar diyor ama şahıs çok arttı yandınız diyor şirket hedge ederek acayip başarılı iş yapmış büyük bir yönetim başarısı demiyor bence büyük bir başarı etmeyen şirketler için büyük risk edenler içinse büyük bir avantaj

7. Ülkerin rakibi olan şirketler kakaoyu hedge etmedilerse kakao oranı yüksek ürünlerde mecburen yüksek fiyat artışları yapmak zorunda kalmazlar mı Buda Ülker için avantaj olmaz mı ne dediniz hedge deyince aklıma Alarko geliyor kömürü hedge ettiği için çok güzel bşr yıl geçirmişti geçen şirkete sorulan soruları ve cevapları paylaşan kişinin twiter paylaşımını burada paylaşmış kakao maliyeti %10 demişlerdi eğer hedge edilmeseydi bu yüzde 10 2 yada 3 katına çıkabilirdi ama şimdi buradan avantaj sağlayacak
    Kakao hedge
    Döviz borcun çoğu hedge gerçekten şirket iyi yönetiliyor Yunus beyin dediği gibi yeni cfo gerçekten çok şeyi değiştirmiş

8.  Alıntı Originally Posted by KARADENIZ Yazıyı Oku

Birden çok kişi üzerine alınsın lütfen.Bura da yazarsa da herkesin aklı başında birisi sat dedi diye, orta zekada bir insan satmaz sanırım.
    ÖZELDEN YAZIŞABILIRSINIZ.

Sayfa 94/198 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •