Sayfa 170/771 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 6162 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Türk halkının şöyle bir talihsizliği var. Ezelden beri domaltılmış hatta arabanın camına kafası sıkıştırılan bile çoktur. Biz o filmlerle büyüdük maalesef. Bence sorun anatomik kısmen hocam nereye dönersen dön mincare arkada hadi bakalım. Gel de hakim ol. Eeee herkes te arkaya geçmeye çalışıyor nasıl olacak..
    Evet çok doğru, sorun tam söylediğiniz gibi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Diyelim ki akp %30 un altında oy aldı. Ekonomi yönetimi kalır mı.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Diyelim ki akp %30 un altında oy aldı. Ekonomi yönetimi kalır mı.
    YRP iyi çalışmışsa olabilir, meselâ Tavşanlı Refah adayı evlere pide dağıttı.

İşte o zaman, ingilizin ne kelliği kalır ne de körlüğü, bence ilk uçağa bilet alsın sonuçlar açıklanmaya başlanınca.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Reyis son derece asabidir, tâbiki geçmişe giremem.

Bence Ankara çoktan gitti, Bizans ortada diyordum galiba o da değişti gibi.

İstanbul giderse barut olur barut, yok nitrogliserin olur patlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

70 Yıldır Bizanslısınız ve mukterdirsiniz, İstanbul ise Ekremde.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    YRP iyi çalışmışsa olabilir, meselâ Tavşanlı Refah adayı evlere pide dağıttı.

İşte o zaman, ingilizin ne kelliği kalır ne de körlüğü, bence ilk uçağa bilet alsın sonuçlar açıklanmaya başlanınca.
    Reha başkanım abim seçim kazanmak için veremeyeceği şey olmayan RTE beş kuruş vermedi. Bu seçimden sonra durumun maaş ödeyecek kadar bile paranın olmadığının işareti. Ayhan başkan demişti. Bu kara Şimşek IMF ye rahmet okutacak. Tabiri caizse s.kilmeduk yerimiz kalmayacak.

7. Ben beklenti olarak hedefi büyüttüm. Servet vergisi KDV ÖTV MTV petrol ürünlerine zam elektrik ve doğalgaz zammı. Ayrıca bankada gerek kur gerek faiz geliri elde edenlerden vergi bekliyorum.

8. Seçim sonuçları beklentim eğer akp MHP %40 ve aşağısında kalacaksa. CHP de %30 gibi alırsa geri kalan %30 için yrp dem iyi ve zafer %25 ve diğer saadet deva vs %3-5 olsa. Yrp %10 ve üzeri iyi %5-7 dem %8 zafer %3-5 gözüküyor benim kürede.

Sayfa 170/771 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •