Sayfa 246/790 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon
Arama sonucu : 6318 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. En fazla sıçramayı yrp ve zafer partisi yapacak diyorum onların yanına saadeti ve CHP yi koyuyorum. Herkesin boyunun ölçüsünü alacağı bir seçim olacak. Eğer sürpriz yaparsa deva olur o da 3 alır sürpriz olarak

Benim oy kullandığım sandık hariç hiç sıra yoktu. Geçen Belediye dahil seçimlerde çok aşırı sıra olduğundan sandık kapanışına yakın saatte oy veriyordum...Katılım düşük gibi olacak...

Muhalif partiler dağınık ama seçmen açısından ne olduğunu sandıklar açılınca göreceğiz...

10K maaşla Bizansta yaşam savaşı verenler bakalım ne diyecekler???

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,419
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    İmamoğlu hayali kurmayın.tanıdığım tüm chp liler zafere verdi.genel seçimlerde cb adayı olmalıydı imamson.
    bak şimdi sayın kıymetli trol, benide buradan tanıyorsun bende chp liyim babadan dededen ve oyumu zafer partisıne vermedim chpye verdim, kendimi şuan sana cevap vermiş saymıyorum yarın inşallah en iyisinden cevap vereceğim sana, hissenetten sonsuza kadar kovulma pahasına.

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Benim oy kullandığım sandık hariç hiç sıra yoktu. Geçen Belediye dahil seçimlerde çok aşırı sıra olduğundan sandık kapanışına yakın saatte oy veriyordum...Katılım düşük gibi olacak...

Muhalif partiler dağınık ama seçmen açısından ne olduğunu sandıklar açılınca göreceğiz...

Pusulada ampule basıp üstünede not düşmüş, ben emekliyim diye,yaw oraya gidiyon illa mesaj vereceksen

Rakibine vereceksinki mesaj tam olsun,usulanin üstüne yazmak nedir yaw
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Ayda 500 adet Simit 500 adet çay içebilir bir emekli.
    Günde 15 adet.
    Öğün başına 5 adet simit çay.
    Bu beslenme tarzı ile kararını değiştirmesi çok düşük.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

benim sandık da ilk kez çok tenhaydı ramazanın etkisl diye yorumladım insanlar geç uyanıp daha geç saatte gider oy kullanırım diye düşünmüş olabilir tabi gerçeği gece anlarız

7. Dün ziyaretime bir oğlumun yanında çalıştığı muhasebeci arkadaşım geldi. Eyt den emekli olmuş üstüne bağkur ödemekten kurtulmuş. Sigarayı kaçak içiyor dışardan yemek yemiyorlar buna rağmen durum çok kötü dedi. Emekli maaşı bağkur 16 bin sigara ve yemek 10 bin desek 25 bin iyileşme olması lazım en az, tam tersi olmuş. Yarın Nisan olacak daha oğlanın 2024 maaşı belli değil. 5 kuruş da 2024 e ilişkin maaş almadı. Bayram öncesi tahsilat olursa bir ihtimal para görürler seçimden sonra para toplama ihtimali çok düşük. Benim bu sene ki planda oğlanın alacağı maaş yok ona göre ödeme planı yapmıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    benim sandık da ilk kez çok tenhaydı ramazanın etkisl diye yorumladım insanlar geç uyanıp daha geç saatte gider oy kullanırım diye düşünmüş olabilir tabi gerçeği gece anlarız
    Biz daha yeni uyandık oğlan daha uyanmadı Ramazan sebebiyle 05.30 gibi yattılar düşün. 14-15 gibi yoğunluk olur.

Sayfa 246/790 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •